2733
2734
عنوان

شبا خونمون صدا میاد خیلی ترسیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2238 بازدید | 210 پست
بابابزرگم اصننننننن نمیترسه ۷۰ سالشه فک کنم ۶۰ تا جن دیده با این حساب بازم ساعت ۳ نصفه شب میره سر زم ...

براش عادی شده دیگ..ماشاالله بهش دل و جرعتشو برم😁

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
شوهرم من داخل نماز خونه تو هتل خواب بوده میگه دیدم ی چیزی داشته نگام میکرده فقطم صورتش معلوم بوده می ...

منم نمیتونستم چش بردارم فقط دستم تکون میخورد تو دلم که گفتم بسم الله از کنارم رد شد رف بعد چنان جیغی زدم اهل خونه فرار کردن😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترس؟؟؟؟  تا پای مرگ رفتم همش بخاطر دعا و این چیزا هست به هرکی میگفتم خونمون جن داره و دیدم کسی ...

واییی واقعا وحشتناکه منم دیدم بکی دوبار ولی کمتر از یه ثانیه.یبار پشت پنجره اتاقی ک نورگیر داشت دیدم یه چیزی از بالااومدسریع برگشت بالا.یبارم راهنمایی بودم دوباره دیدم پشت پنجره یه چهره ی زرد رنگ نگامیکرد اونم سریع رف.ولی بچه بودم فک میکردم خیال کردم

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘
2731
پس احتمال داره یکی واستون دعا گرفته باشه اگه میتونید یه دعا نویس بیارین خونتون هم اگه دعا باشه میتون ...

اره شاید چون ازدواجمم جور نمیشه ممکنه این اتفاقا هم افتاده من اصلا خرافاتی نبودما ولی چیزایی که تجربه کردم دارم شک میکنم نمیدونم بخدا 

ترس؟؟؟؟  تا پای مرگ رفتم همش بخاطر دعا و این چیزا هست به هرکی میگفتم خونمون جن داره و دیدم کسی ...

چیکارا باهات میکردن 

منم اذیت میکردن 

دستو پامو حنا میزدن

موهامو میکشیدن

پشتی های خونمونو مینداختن زمین 

صورتم اب میپاشیدن ولی خیس نمیشدم

جیغ میزدن

مینشستن رو پاهام

تو تنهاییم پس گردنی زدن بهم داشتم با مخ میرفتم تو باغچه

تو هم تعریف کن

شوهرم من داخل نماز خونه تو هتل خواب بوده میگه دیدم ی چیزی داشته نگام میکرده فقطم صورتش معلوم بوده می ...

اونکه بختک بوده عزیزم تا دلت بخاد منو گرفته تو خاب یشب شوهرمم نبود پسرمم اتاق خودش هرچی دادو فریاد کردم تو خاب نرفت آخرش بشدت تو خواب خودمو زدم میزدم رو صورتم یهو ازخواب پریدم

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘
2738

اقااااا نگید دیگه هفته دیگه من شبا تنهام نمیتونمم اینارو نخونم   در حدی پروام ک مث چی میترسما ولی بازم میخونم تازه میرم از اتاق تاریک واسه خودم بالشت میارم ..ولی مث کماندوها میرم هی چپو راستمو نگا میکنم باز یهو برمیگردم پشت سرمو نگا میکنم برگشتنام بدو بدو میام زیر پتو ی لبخند پیروزمندانه میزنم   

این نیز بگذرد .. 
اونکه بختک بوده عزیزم تا دلت بخاد منو گرفته تو خاب یشب شوهرمم نبود پسرمم اتاق خودش هرچی دادو فریاد ک ...

راست میگه بختک با جن فرق جن ببینی نمیتونی از شدت ترس حرف بزنی تکون میتونی بخوری ولی خودت نمیخای که تکون بخوری 

اونکه بختک بوده عزیزم تا دلت بخاد منو گرفته تو خاب یشب شوهرمم نبود پسرمم اتاق خودش هرچی دادو فریاد ک ...

منم بختک دیدم مثلا روم نشسته بود کلا سیاه بود ولی شوهرم صورتشو دیده...خلاصه ک واقعا ترسناکه

این نیز بگذرد .. 
افرین عین منی شجاع و نترس متکا  اوردن از اتاق تاریک خیلی بده

تازه دشویی رفتن و نگفتم ک تو حیاطه یجوری با ابهت میرم و میام انگار شجاع ترین ادم روی زمینم ولی خیلی میترسما بروم نمیارم

این نیز بگذرد .. 
2706