2737
2739

بچه من 15ماهش ولی چند ماه وزنش و قد ثابت مونده.اصلا تغییر نمیکنه وزنش 8کیلوهم نیست.کسی تجربه داشته؟؟خواهشا اونای ک تجربه دارن بیااان فقط

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واسه پسر منم دو ماهه اینجور شده.... کم. اشتها شده.... البته از اول خوش اشتها نبود.... چیزی که باعث کم اشتهایی بچه ها میشه کم خونیه.... و یبوست و بد خوابی.... و در موارد کمی دندون در اوردن.... حالا بچه شما کدوم مورد رو داره؟

واسه پسر منم دو ماهه اینجور شده.... کم. اشتها شده.... البته از اول خوش اشتها نبود.... چیزی که باعث ک ...

بچه من ازمایشاش خوب بود.فکر کنم مال دندوناش الان ک دندوناش چندتاش دراومدن اشتهاش بهتر شده اصلا غذا نمیخورد

2738
شما تجربش داشتین؟یکی هست خیلی معروفه رفتم نوبت نداد گذاشت تو لیست کنسلی ها شاید یروزی نوبتم بشه😕

من بچه م 13ماهش شد ضعیف بود قدش هم کمتر از نموداری بود 

خداروشکر الان هم قدش هم وزنش عالیه ماشاالله

من بچه م 13ماهش شد ضعیف بود قدش هم کمتر از نموداری بود  خداروشکر الان هم قدش هم وزنش عالیه ماش ...

خداروشکر.دکتر غدد بردین؟چقد طول کشید تا اثرش دیدین؟چ دارویی داد

2706