2737
2734
عنوان

پیش اومده که .....😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 279 بازدید | 25 پست
سعی کنید   با همسرتون منطقی تر و البته با آرومی و مهربونی      (با محبت زیاد) در ...

اینم امتحان کردم عزیزم

مثلا چن ماه باهم خوبیم یا مهربونیم اما اگه یه لحظه قاطی کنه همه چیو خراب میکنه

🧚‍♀️👸🏻I AM MY👸🏻🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم پیش اومده

ولی شوهرم اصا اینجوری نمیگه و میگه ک جبران میکنه همش خخخ حالا معلوم نیس کی جبران کنه خخ

تو که اینجوری اگه ب خودت پولی میرسه قبل اینکه ب خونه فکرکنی سریع برو بیرون و برای خودت و فقط خودت خرید کن...پیراهن..لوازم ارایش ..هرچی ک دوست داری

سخت نگیر روزی رو خدا میرسونه 

مـَن مطمینــم تــــو هــوامو داری ...
2731
منم اگه عشق باشه پول برام هیچ اهمیتی نداره...

حرفت درست ها ولی کلا آقایون گاهی کلا بی احساس نی شند و با حرفاشون آدم نا امید می کنند  از زندگی و خوبی هات...به حرفشون کلا نباید زیاد توجه کرد...اگرم داره همسرت زیاده روی می کنه واقعا حتما برای خودت پس انداز کن می تونی

ریز ریز خرج نکن، بگذار خرج ریزها را خودش بده، پول هات جمع کن مقدارش بیشتر بشه، دستش که حسابی خالی بود با منت میاد سمتت، اون موقع اگر هم پول دادی یه رقمی است که به چشم میاد، نمی توانه ازش چشم. پوشی کنه. 

2738

آره هرچی داشته باشم میدم بهش یه بار700 تومن جمع کرده بودم حقوقشو دیر دادن همه پولم خرج شد وقتیم حقوق گرفت گفتم بده گفت منو تو که نداریم البته شاغل نیستم

قبلا که کارت عابر نبود خیلی پول جمع میکردم الان هرچی میگم بگیر پول نقد تو خونه باشه میگه نه کارت راحت تره برا همین نمیتونم پول پس انداز کنم 

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬
اینم امتحان کردم عزیزم مثلا چن ماه باهم خوبیم یا مهربونیم اما اگه یه لحظه قاطی کنه همه چیو خراب میک ...

یه مدت مهربون باش باهاش       (یه خورده بصورت موقت چشم زیاد بگو)        بعد کم کم   بیشتر حرف رو گوش می کنه      باور کن

بعد راضی ش کن با مهربونی که برید مشاوره         کم کم درست میشه با مشاوره

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد