2726
عنوان

پیش اومده که .....😔😔

279 بازدید | 25 پست

از طریق قرعه خونگی

تولدتون

یا پول پس اندازتون

برای خونتون خرید کنین؟

و در اخر هم شوهرتون بگه خب میخواستی نخری؟؟؟؟

من خودم از هر جا ک پول بدستم رسیده بیشتر برای خونه و یخچالمون و بچهام خرج کردم اما اگه ب شوهرم بگم بهم کمی پول بده میگه پس اونروز اونهمه پول داشتی چیکارش کردی 

منم میگم خرید کردم برا خونه و بچهامون

اونم میگه خب مجبورت ک نکرده بودم خب نمیخریدی.....

انقده دلم میشکنههه از خودم شاکی میشم ..

🧚‍♀️👸🏻I AM MY👸🏻🧚‍♀️

نخر بزار خودش خرج بده ببینه میخاد چیکار کنه مرد باید,خرید کنه به ما زنا چه اه

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شاغلم تو خونه خرج میکنم اما شوهرم اینجوری نمیگه 

اما میدونم اگه بگم من از جیب خودم این خرجو کردم شدیدا ناراحت میشه مردا خیلی رو این چیزا حساسن

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏

سعی کنید   با همسرتون منطقی تر و البته با آرومی و مهربونی      (با محبت زیاد) در این موارد صحبت کنید      تا بیشتر باهم به توافق برسید
این مشکل شما از نداشتن تفاهم و کمبود تفاهم نشات می گیره            بیشتر با محبت باهم صحبت کنید

مرد با محبت زن           عین برده رام میشه             رگ خواب همسرتون رو پیدا کنید

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
خب خرید نکن بگو هموشو همسرت بخره

بخدا این تصمیمم گرفتم اما مثلا خودشو میزنه ب موش مردگی میاد ازم تعریف و تجمید میکنه در واقع خر میشم و باج میدم

🧚‍♀️👸🏻I AM MY👸🏻🧚‍♀️
بخدا این تصمیمم گرفتم اما مثلا خودشو میزنه ب موش مردگی میاد ازم تعریف و تجمید میکنه در واقع خر میشم ...

من ک کارتم دست شوهرمه از دیروز همینجور داره برام اس میاد کم میشه  

برم خونه کارتمو بگیرم     

‏ایا میدانستید نظرات شما در مورد دیگران فقط چهره واقعی خودتون و نشون میده نه دیگران؟!
2706