2703
2553
عنوان

دوستان بهم راه حل پیشنهاد بدید...

120 بازدید | 9 پست

وضع شوهرم خوبه ولی خودشو به اون راه میزنه من دلم میخاد لباس خوشگل بپوشم خرید کنم ولی تامیام بگم ویا بخرم زبونم لال میشه ارزون ترینارو میگیرم ازبس شوهرم غر میزنه وبعدش بداخلاقی میکنه نمیدونم چیکار کنم حس میکنم اصلا استقلال مالی ندارم دلم نمیخاد پیش بقیه سرافکنده باشم ازنظر مالی وقتی وضع شوهرم خوبه😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

ببین عزیزمن شوهرت هیچگاه هیچگاه تغیر نخواهد کرد پسسسس تواصلا اهمیت نده وکار خودتو بکن .....خرید کن خوب بپوش خوب بخور.......اکثر مردای ایرانی این خصلت رو دارن ولی تو کارخودتو بکن چون تهش غرزدنه چه ارزون چ گرون

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖
خب قطعا استقلال مالی ندارید دیگه باهاشون صحبت کنید  خسیسن یعنی؟؟؟؟

همه میگن چون راه دور کار میکنه روپولاش کنترل داره ولی خب مثلا من بهش میگم پول بده میگه باشه بعد هی میگه هیچی نداریم عقبیم ازهمه وهزارتا خرف دیگه منم به منظور خودم میگیرم یا مثلا خرید میریم روی خوش نشون نمیده نمیگه نخر ولی یه جوری رفتار میکنه ازصدتا نخر بدتره

ببین عزیزمن شوهرت هیچگاه هیچگاه تغیر نخواهد کرد پسسسس تواصلا اهمیت نده وکار خودتو بکن .....خرید کن خ ...

میدونی ازبس هی میکه عقبیم ازهمه ونداریم من دیگه روم نمیشه بهش بگم پول بهم بده مثلا چون راه دوره من ۲۰روز خونه پدرشوهروپدرمم این سری ۲۰۰واسه من فرستاده من باهاش چی بخرم لباس خونگی نداشتم یه پارچه ساده شده۱۰۰تومن خودمم خرج وخوراک دارم بعدش که میخام بگم بهم پول بده روم نمیشه خودش باید بفهمه من سرخونه های مردمم درست ولی با۲۰۰تومن میشه درماه زندگی کرد

2714
پافشاری کن ماهانه یک مبلغی جداگانه به عنوان ضروریات شخصی بهت بده .بعد با اونا خودت برو خرید.بعدشم عا ...

آره دقیقا واسه نامزدی انقدر غر زد سر خرید کردن که من همونجا گریه م گرفت گفتم هیچی نمیخام دیگه

میدونی ازبس هی میکه عقبیم ازهمه ونداریم من دیگه روم نمیشه بهش بگم پول بهم بده مثلا چون راه دوره من ۲ ...

رو لازم نیست اعتماد ب نفس ات رو بالا ببر بدون هیچ شرمی بهش بگو پول میخوام خرجی میخوام بگو وظیفه اته منم قبلا اینجوری بودم وقتی پول میخواستم انگار پای طناب دار میرفتم😂اگه اینجوری پیش بری هیچوقت نمیتونی شوهرتو درمان کنی وب این وضع عادت میکنه وهرقت ازش پول بخوای جنجال درس میکنه....

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖