2737
2739

دیشب تولدم بودهمسرمم سوپرایزم کردومنوبردرستوران وبرام جشن گرفت البته خودمون دوتابافسقلیمون شب هم تادیروقت بیرون بودیم بعدکه برگشتیم نشستم پیش خواهرای شوهرم چون تویه خونه زندگی میکنیم همون روزم خواهرشوهرم رفته بوددکترومن هرچنددقیقه یه باربقران زنگ میزدم حالشومیپرسیدم خلاصه براشون تعریف کردم که چیکارکردیم وکجاهارفتیم گفتن عکس نگرفتی گفتم چراولی دست شوهرمه چون من گوشی نبرده بودم بذاربرام بفرسته نشونتون میدم الانم دیروقته فردانشون میدم صبح که شددیدم گوشیم شارژتموم شده گذاشتمش توی شارژرولی به جااینکه شارژکن شارژکم میکردبه هرحال گذاشتمش خواهرشوهرکوچیکم اومدبهش گفتم بیاعکساروببین ونشونش دادم اون خواهرشوهرم خواب بودمنم بعدش بلندشدم به کارای خونه برسم وغذادرست کردم تازه نشسته بودم خسته وکوفته خواهرشوهرم اومده میگه عکسارونشونمون ندادی براش توضیح دادم که خواب بودی وگوشیم شارژنداشت وداشتم کارخونه انجام میدادم زیربارنمیره وباهم بحثمون شدمابگین تقصیره منه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تولدت مبارک عزیزم 

اصلا نباید بهشون میگفتی الآنم بیخودی ازت ناراحته

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2728

خب نشون میدادی جای توضیح و بحث

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738

شما چون همه چیز رو دلیل نداره کامل واسه خواهرهمسرتون تعریف میکردی 😊ب کسی باور کن ربطی نداره میگفتی رفتیم ی شام ساده خوردیم برگشتم خیلی عادی و بیخیال

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…
آخه 4 تا عکس چیه که دغدغه خواهرشوهرته خداییش..چقدر بچه هستن ....واقعا درک نمیکنم چه اهمیتی داره دیدن ...

عزیزم حالش بد شده بود دنبال بهانه بود ایشونم کارش بد بود انقدر تعریف با اب و تاب کرده

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…
2706