2737
2734

برای درمان ترک های بارداری (استریا)

کدومش بهتره؟

۲۴ روزه زایمان کردم و ترک هام قرمزه هنوز و شکمم شل شده

ارث ترک شکم رو نداریم خاهرام و مامانم ندارن اما من کلی ترک دارم درمان دیگه ای میدونید ممنون میشم بگید

دکتر هم رفتم گفتن اگ ارث نداری ترک ها میرن( که بعید میدونم بره خیلی زیاد و زشته) بعد گفتن حالا اگ خیلی دلت میخاد کاری کنی برو داروخونه یه کرم معمولی رفع ترک بگیر

تا چه حد امکان داره خودش بره؟

برا منکه نرفت حساسم نیستم بقول همسرم یادگاری روزای شیرین وسخته

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چجوری؟ من خیلی افتضاح شده شکمم

کمکم ب مرور میره بزار یکم  زمان بگذره تازه زایمان کردی بزار رو ب راه بشی وزنت نرمال بشه درست میشه اگه ارثی ام نباشه ک میره حتما منو اگه میدیدی حالت بهم میخورد

کمکم ب مرور میره بزار یکم  زمان بگذره تازه زایمان کردی بزار رو ب راه بشی وزنت نرمال بشه درست می ...

امیدوارم کردی عزیزم افسرده شدم خیلی عذابم میده دیشب کلی گریه کردم مهمونی بود و نمیتونستم لباس مورد علاقم رو بپوشم خیلی حس بدی دارم

امیدوارم کردی عزیزم افسرده شدم خیلی عذابم میده دیشب کلی گریه کردم مهمونی بود و نمیتونستم لباس مورد ع ...

وااای اگه منو میدیدی میرفتم سر کمدم  هر لباسی بر می داشتم فقط ی استینشو میتونستم بپوشم دامن ک اصلا بالا نمی رفت و...انقد اعصابم  خورد شده بود حتی بعدشم می افتم اعصابم خورد میشه ولی الان همه اندازم ک شدن هیچ گشادم شدن🤭😉😁نگران نباش درست میشه زمان احتیاج داره ب مرور میرن 

2738
وااای اگه منو میدیدی میرفتم سر کمدم  هر لباسی بر می داشتم فقط ی استینشو میتونستم بپوشم دامن ک ا ...

من زود لاغر میشم الانم برگشتم ب وزن قبل بارداری فقط ۲ کیلوش مونده ک اونم کم میکنم فقط ترک هام خیلی زیادههههه خیلی زیاد

من زود لاغر میشم الانم برگشتم ب وزن قبل بارداری فقط ۲ کیلوش مونده ک اونم کم میکنم فقط ترک هام خیلی ز ...

درست میشه نگران نباش من شب آخر ک فرداش زایمان کردم از شکمم عکس گرفتم بی اغراق پهنای هر ترکی رو شکنم دو سانت بود بعد قهوه ای پررنگ بعد انقد پوستشون  نازک شده بود من هر لحظه می گفتم الانه ک شکمم پاره بشه خیلی بد بود ولی الان ۳ سال گذشته خیییلی کمرنگ شدن 

برای