2726
عنوان

حالم خرابه !!!!خراب

140 بازدید | 11 پست

چرا اینقدر این مردا بی چشم ورو بیشعور هستن اخه؟از دیشب از دست شوهرم داغونم هر چقدر ادم بخواد زندگیشو جمع کنه و گذشت کنه اینا بدتر میشن!!!!!😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوب بفرماييد مشكلتون چيه

سر یه موضوعی مربوط به بچه شروع به سرو صدا و تحقی کردش اونم جلوی مادرش و بچه ها خودش هم می دونه این رفتارها و بی احترامی خیلی برام سخته و جز خط قرمزهای زندگی هست ولی این کار رو کرد حالا از صبح همش معذرت خواهی میکنه 

کاش یه وردی بودبشه راحت رامشون کرد😣

والا بخدا  خودمونو گرفتار کردیم  یه مدتی دارم همش به دخترم میگم درس ات رو خوب بخون یه رشته خوب مستقل شو اصلا ازدواج نکن بخدا ما عقل نداشتیم 

والا بخدا  خودمونو گرفتار کردیم  یه مدتی دارم همش به دخترم میگم درس ات رو خوب بخون یه رشته ...

تازه من تربیت معلمم قبول شده بودم نزاشت برم اگه فقط یه سال دیرترازدواج کرده بودم همه چی حل بود😣

برای رسیدن به حاجت بزرگم لطفایه صلوات بفرستید😘
تازه من تربیت معلمم قبول شده بودم نزاشت برم اگه فقط یه سال دیرترازدواج کرده بودم همه چی حل بود😣

واقعا خیلی حیف شد که خدا لعنتشون کنه موجووات خودخواه و کله شق خودمون هم مقصر هستیم ای کاش ازدواج نمکردیم

واقعا خیلی حیف شد که خدا لعنتشون کنه موجووات خودخواه و کله شق خودمون هم مقصر هستیم ای کاش ازدواج نمک ...

اشتباه کردم واقعا😭😭

ولی مجبورم دیگه بهش فکرنکنم خداکنه خدایه معجزه ای توزندگیمون اتفاق بیوفته فقط

اشتباه کردم واقعا😭😭 ولی مجبورم دیگه بهش فکرنکنم خداکنه خدایه معجزه ای توزندگیمون اتفاق بیوفته فقط

البته بستگی به شانس هم داره بعضی ها اینقدر بخت و شانسشون بلنده که شوهره همه جوره هواشو نو دارن پیشونی منو کجا  میشونی

البته بستگی به شانس هم داره بعضی ها اینقدر بخت و شانسشون بلنده که شوهره همه جوره هواشو نو دارن پیشون ...

واقعا منم یه همچین کسایی میشناسم  به قول مامانم میگه اینا دم ونفس دارن