2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منممم😭😭😭😭

ابریزش بینی 

سردرد

گلو درد

چشامم اب میزنه

پری هم شدم تازه😭😭😭😭

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.

منم 

با این وضع آبریزش و بینی کیپ و گلو درد ۳ روزه دنبال کارای ثبت نام دانشگاه هم هستم

الان از صبح بیرونم هنوز هیچی نخوردم

دارم پس میفتم دیگهههه

دوستان‌لطفا‌برای‌عاقبت‌بخیر‌شدنم‌یک صلوات بفرستین.
منممم😭😭😭😭 ابریزش بینی  سردرد گلو درد چشامم اب میزنه پری هم شدم تازه😭😭😭😭

واییییی منم ی بار تجربش کردم 

خیلی بده مریض باشی و پریودم بشی

واییییی منم ی بار تجربش کردم  خیلی بده مریض باشی و پریودم بشی

😭😭😭

تازه جمعه اساس کشی هم دارم ب خابگاه

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.

واي منم حالم بدهههه

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
منممم😭😭😭😭 ابریزش بینی  سردرد گلو درد چشامم اب میزنه پری هم شدم تازه😭😭😭😭

عدسی درستکن بلغورجوهم بریز دارچین وزنجبیل وزردچوبه واویشن وفلفل سیاه ونمک جعفری ونعنا خشکم بریز وقتی خاموش کردی یکدونه پیازکوچیک رنده کن هم بزن با ابلیمو بخورعالیه

پسرم سرمامیخوره اینکارمیکنم20دقیقه حالش80درصدخوب میشه

اسپنددودکن وبخوربرای ابریزش

بخوراویشنم خوبه

پودرروتارین گیاهی ازعطاری یاداروخونه بگیر

خیلی گرسنه و تشنمههههه

مسئول کافی نت هم میگه جایی نرو باید ثبت نامت تموم شه بعد بری...چون هی ازم سوال میپرسه...

2706