2733
2734
عنوان

بیاین بم مشاوره بدین در مورد ivf

126 بازدید | 26 پست

بنظرتون این ریسک رو بکنم؟ ۳۵ سالمه و پارسال یه سقط داشتم از اقدامای بی حاصل خسته شدم..مشکلات تخمدان دارم و به زور دارو پریود میشم..تمام ترسم اینه که نگیره و هزینه و انگیزه مو از دست بدم

اگر تاریکی نبود ستارگان نمیدرخشیدند🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته هم دردسر داره هم هزینه بالا منتها نمیتونی همش وقت هدر بدی بنظرم انجام بده توکل کن انشالله میگیره و استرس نداشته باش ک خیلی موثره 

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
2728
2738
درسته هم دردسر داره هم هزینه بالا منتها نمیتونی همش وقت هدر بدی بنظرم انجام بده توکل کن انشالله میگی ...

کجا انجام بدم..میگن فقط یزد خوبه..که برام دوره

ببین منم ivf کردم. الان خیلی خوشحالم که اون همه دردسر رو به جون خریدم. وقتتو تلف نکن. ادامه بده و پی ...

شرایطت چطور بود..مشکلت چی بوده

شرایطت چطور بود..مشکلت چی بوده

همسرم سالم بود. خودمم مداااام عفونت داشتم. تا خوب میشدم باز درگیرش میشدم. تا اینکه دچار زخم شدم فریز کردم و یه لولمو از دست دادم. تنها مشکلمون همین بود. وگرنه تخمک و اسپرم خیلی سالم بودن. منتها طبیعی نمیگرفت.

خدایا شکرت🙏

دوستان ی سوال بپرسم؟من اصلا اطلاعات زیادی در این مورد ندارم.مگه میشه آی وی اف باعث تومور بشه؟ اصلا صحت داره.یکی از بچه ها بیمارستان بوده مهندس پزشکی هس.میگه ی مریض آورده بودن خیلی لاکچری. میگف از بس لاکچری بود میگفتم بهش نمیاد مریض باشه. بعد از کمکی پرسیده گفتن بدنش پر تومور هس. مثل اینکه علتش رو آی وی اف گفتن.حالا من میخوام بدونم واقعا ممکنه همچین چیزی آیا؟

مواظب افکارمون و ذهنمون باشیم که افکار تبدیل به رفتارمیشه😊👌      کار بد هیچکس توجیه کننده رفتار بد ما نیست!       
2706