2737
2734
عنوان

بچه ها صبح ک بیدار میشم شبیه شمر میشم چیکار کنم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 181 بازدید | 22 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همینطور

حالا من با این قیافه که تلفیقی از شمر لعین و حرمله و ابن ملجم بود امروز چادرم سر کردم و رفتم مصاحبه گزینش شغلی!!!

طرف میگه خط چشمتون تتوئه؟!!!

میگم من اصلا ارایش ندارم، پاشد اومد چششو کرد تو صورتم تا بهش ثابت بشه😐

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
 واقعا🤤😲😲😲

اره والا همیشه مامانم میگه 

قندپایین ادم رو عصبی میکنه صبح ها

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2731
میدونی عصبیم ک چرا بیدارم کرده  اعصابم ب هم میریزه قیافه ظاهری رو بیخیال  اخم میکنم& ...

😂خوب بگو بیدار نکنه. منم دقیقا همسرم خیلی زودتر از من بیدار میشه. ساعت 5 بیداره دیگه خودش کم کم دستش اومده از ساعت 6 شاید بتونه بیدارم کنه وگرنه هر چی دیده از چشم خودش دیده😂😂😂😂😈

بابت تمام داشته هایم سپاسگذارم و پیش به سوی بهترینها  

وای شوهر منن میخواد بره سرکار گروپ خودش پرت میکنه رو تخت از حموم میاد حوله رو پرت نیکنه به تخت پای منو قلقک میده لای چشمم باز میکنم شکلک درمیاره یعنی جیگرتر از این هست؟ 😂😂😂

😂خوب بگو بیدار نکنه. منم دقیقا همسرم خیلی زودتر از من بیدار میشه. ساعت 5 بیداره دیگه خودش کم کم دست ...

🤣🤣دیگه ترجیح میده بدون صبحانه و بی سرو صدا بره تا اعصاب خوردی منو ببینه 🤣بچه بافرهنگی شده

حالم از ادمایی که تو روم یه شخصیتن پشتم یه شخصیت ب شدت ب هم میخوره:/
2738