2410
2553

بچه ها صب ک بیدار میشم اخلاقم و قیافم ب حدی غیر قابل تحمله ک شوهرم میگه این چه وضعشه ولی بعد نیم ساعت کاملا اوکی میشم  چیکار کنممم😣😣

حالم از ادمایی که تو روم یه شخصیتن پشتم یه شخصیت ب شدت ب هم میخوره:/

می تو    :/

کاربری دهمم هست از عالم و آدم سیم کارت گدایی کردم خدا شاهده گزارش بزنین بترکم میام یه لنگتونو میبندم به اسب تشنه یه لنگتونو به اسب گشنه    با نظرم هم مخالف بودین ریپلای نکنین میام دهن مهنتونو جر میدم  اعصاب ندارم   :/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من اون روز بیدار شدم موهام شلخته بود ناجور رنگ و رو نداشتم باردارم 

تا بیدار شدم پسر ۳ساله ام گفت هلولو اومد منظورش هیولا بود😂😂😂😂

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  
2714
😂😂😂 قیافه رو خوب اومدی من شبیه حرمله میشم😂😂

دقیقا شوهرم گف شکل شمر میشی از خواب بیدار میشی خجالت کشیدم 🤣

قندت پایینه 

ی چیزی بذار بالا سرت قبل از پاشدن بخوری 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

خوب مگه شوهرت بلند میشه شبیه دیکاپریو. خوب ادم از خواب بلند میشه ژولیده است. اما یک تجربه خودم دارم اینکه اگه دقیقا قبل از خواب موهات شونه کنی و صورتت بشوری صبح چهره ات خیلی بهتر و مرتبتره نسبت به زمانی که این کار انجام ندی

بابت تمام داشته هایم سپاسگذارم و پیش به سوی بهترینها  
من اون روز بیدار شدم موهام شلخته بود ناجور رنگ و رو نداشتم باردارم  تا بیدار شدم پسر ۳ساله ام ...

🤣🤣🤣🤣واعی منم موهام بلند همیشه باز میزارم صبا با قیافه خشمگین و موهایی ک پرواز کرده بعضی وقتا باخودم غرعر هم میکنم 

🤣🤣🤣🤣واعی منم موهام بلند همیشه باز میزارم صبا با قیافه خشمگین و موهایی ک پرواز کرده بعضی وقتا باخ ...

دقیقا منم موهام اینجوریه 😂😂😂😂😂😂

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  
خوب مگه شوهرت بلند میشه شبیه دیکاپریو. خوب ادم از خواب بلند میشه ژولیده است. اما یک تجربه خودم دارم ...

میدونی عصبیم ک چرا بیدارم کرده  اعصابم ب هم میریزه قیافه ظاهری رو بیخیال  اخم میکنم  چرا بیدارم کرده 🤣

2706