2737
2739

دلم میخواد تو حراجی یه مانتو بخرم که برای عید هم بدرد بخوره نخوام دم عید دنبال لباس بگردم. خواستم مدلا و قیمتا دستم بیاد بعد برم دنبالش... اگه خریدین عکس و قیمت بذارین ممنون میشم. آخه دم عید دوباره همینا رو میارن با قیمت کذایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من حال ندارم عکس بذارم  تو حراجم نخریدم چون خوشم اومد رفتم خریدم با شلوار اسلش بپوشم ینییییییییییییا ایشالله حرومشونننن بشه اون پولی ک دادم یه هفته بیشتر نپوشیدم نخ کشه نخ نماس چیه شده :///

2728

من قزوینم تازه از دیروز مغازه ها دارن جنس پاییزه میارن..هیچی حراج ندیدم.. کلی برنامه داشتم حراج بخرم  

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
2738
وای نگو من تازه میخوام برم دنبالش انقدر از خرید دم عید بدم میاااااد

من هنوز ندیدم و دارم حرررررررررص میخورم حرررررررررررررررص

همون که حراج میذارن باید دوماه دیگه دوبل قیمت بخرم

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
من هنوز ندیدم و دارم حرررررررررص میخورم حرررررررررررررررص همون که حراج میذارن باید دوماه دیگه دوبل ...

من یه بار رفتم گشتم مانتویی که اول تابستون خریدم ۴۰ تومن آف خورده بود یه عالمه ازش داشت... انقد حرصم گرفت. گفتم حالا یه مانتوی دیگه هم تو حراجی میخرم که دلم خنک شه. 🤣

من فقط گالری ایمان بوشهرو قبول دارم حضوری میخرم پیج اینستا هم دارن فروش انلاین داره مانتوهاش جلو بازه همه 75¶85

عکس مانتو خودم اپلود نشد

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو
2706