2726
عنوان

به نظر تون تو سن بالا بارداری درسته

202 بازدید | 23 پست

من سی و نه سالم هست بچه هم ندارم مشکل نازایی دارم گاهی اوقات میگم اینهمه تلاشم برای باردار شدن تو این سن درسته 

من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح می دهد و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من 37 سالمه مجردم فیبروم رحمی هم دارم

اخرش اینه که رحم اجاره کنی

چرا اینکارو نمی کنی؟

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

تا موقعی که یاعسه نشدی وقتش هست 

به خدا اعتماد کن حتما بهتر میدونست زن تا چه موقع بچه بیاره خوبه 

چیزای امروزی رو ول کن 

خواهرشوهرمن تو 45سالگی بچه اخرشو اورد سال 95والا مثل دسته گل هست پسرش

حال نداری ثواب کنی ، گناه نکن 

اگه انرژی و روحیه بچه داری داشته باشی تو هر سنی درسته!

ادم 23ساله میشناسم اعصاب بچشو نداره!

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

مادر من ۴۰ ساله بود داداشمو به دنیا آورد صحیح و سالم

چرا که نه عزیزم

حضرت ابراهیم

حصرت زکریا

مادر حضرت مریم

همه تو سن بالا بچه آوردن

اونم چه بچه‌هایی..

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 

منم هم سن تو هستم   و در آرزوی  بچه   سه تا سقط داشتم  آره درسته تلاش میکنم  چرا که نه   اتفاقا فکر میکنم ما مادرای خوبی میشیم    انشالله که زود دامنت سبز بشه و نی نی خوشگلت رو بغل بگیری

خوشبختانه در میان آبهای طغیانی این زندگی،چند جزیره کوچک هست که بتوان بدان پناه برد؛کتاب های زیبا،شاعران ،موسیقی
من 37 سالمه مجردم فیبروم رحمی هم دارم اخرش اینه که رحم اجاره کنی چرا اینکارو نمی کنی؟

فعلا دکترم پیشنهاد نداده تحت درمانم و قراره انشالله مهرماه انتقال بدم 

من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح می دهد و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت
2706