2733
2734
عنوان

شوهرم هیچی رو به نام من نمیزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 3988 بازدید | 56 پست
واا چی گفتم مگه که میگی درست صحبت کن؟من چکار به این دارم که برادرشوهرت از قبال شوهره تو داره یا نه ا ...

منظورم از کلمه فضولی بود که به کار بردی.بله شوهرم داره میلیاردی پول میکنه توی جیب برادر شوهرم.میگه برادرمه.ولی از جاریم خوشش نمیاد میگه نمیخوام به نام اون باشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب تو چرا اصرار داری این خونه رو بزنه به نامت؟ 

بذار یه چیز دیگه مث زمین یا همین خونه ای که الان توشی بزنه به نامت کامل

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
منم عقلم میگه از سیاسته.اما از بس دوستش دارم و مهربونه میگم شاید زورش میاد این همه داره زحمت میکشه ا ...

من حس شوهرتو درک میکنم

میترسه زن داداشش  شیر بشه سر داداشش اگ نصف ب اسمش بشه

عشق یعنی....من نه   تو ها
2731
استاتر  1- اصلا با برادر شوهر تو خرید خانه شریک نشین فردا هزار تا دردسر براتون ایجاد میشه  ...

منم همینا رو میگم.میگم نمیخوای بزنی نزن ولی تفکرت اشتباهه ولی زیر بار نمیره.اگه هم بخوام بحث رو ادامه بدم دعوامون میشه

خب تو چرا اصرار داری این خونه رو بزنه به نامت؟  بذار یه چیز دیگه مث زمین یا همین خونه ای که ال ...

عزیزم همه زندگی ما نصفه.همین خونه ای هم که توش هستیم دو طبقه هست.نصفش مال من نصفش مال جاریم

2738
اگه این حرفارو نداره پس آقایونم باید بیخیال بشن زندگی مشترک این حرفارو نداره.. ولی آدم از آینده اش ...

خودتونو بذارید جای اون آقا وقتی خانوم اصرار که به نامم بزن اون آقا میگه من زحمت بکشم به نام کنم نکنه بزاره برداره بره....

همونجور که الان میگیم آدم از آینده میترسه اونم ممکنه بترسه

مطربا بهر خد ، تو غیر شمس الدین مگو
اصلا اینجوری فک نکن مطمئن باش نمیخواد بزنه از روی سیاست اینو میگه .من تو اطرافیان نزدیک ی نفرو دیدم ...

اون خانوم مهریه ش زیاد نبوده..بعد فوت مرد زن میتونه مهریشو از اموال مرد برداره...بعداونم بازم ارث میبره...

❤یارب نظر تو برنگردد❤

شوهره منم خیلی دوسم داره،هرچی بخوام برام فراهم میکنه ولی هیچی بنامم نمیکنه،حتی یکی دوبار به خنده و شوخی بهش گفتم خونه بنامم کن اصن انگار نشنید چی میگم.بارها افرادی رو براش مثال زدم که هیچی بنامشون نبود افتادن زیره دست بچه و آواره شدن ولی نمیدونم چرا اصلا دوس نداره هیچی بنامم کنه،منم دیگه هیچی نگفتم ولی خیلی بهم برخورد