2726
عنوان

شوهرم هیچی رو به نام من نمیزنه

3984 بازدید | 56 پست

ما الان 10 ساله ازدواج کردیم.شوهرم خیلی مرد خوبیه.هیچی برام کم نمیذاره.هر چی بگم میخره.برای خانوادم هم خیلی خوبه.اوایل زندگی زیاد چیزی نداشتیم.اما الان خدا رو شکر وضع مالیش خیلی خوبه.با برادر شوهرم شریکه.یعنی همه چیز نصف نصف.ولی اختیار همه چیز رو شوهرم داره.از جاریم زیاد خوشش نمیاد.هر چی میخره یا میزنه به نام خودش یا برادر شوهرم.صبر کنید حالا بقیشو میگم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

این خونه ای که توش هستیم سه دنگش به نام منه .البته مهریم هست.قراره یه خونه گرونقیمت بخریم با برادر شوهرم.به شوهرم میگم بزن به نام من.میگه من دوست دارم بزنم به نام تو.ولی اونوقت برادرم هم میخواد بزنه به نام زنش و من نمیخوام

وااااااای دقیقا شوهر منم بهترین مرد دنیاس بگم پول همون لحظه میزنه ولی اونم هیچی به نامم نمیکنه حتی م ...

اره همسرم منم اینطوریه اما منم گفتم میرم واسه خودم طلا می‌خرم اونم خیلی زیاد دیگه هم نمیفروشم 

خدايا شكرت که خوشبختم ❤️😍😍
این خونه ای که توش هستیم سه دنگش به نام منه .البته مهریم هست.قراره یه خونه گرونقیمت بخریم با برادر ش ...

به قیمت روز سه دنگ پولش رو از همسرت بگیر و خودت خونه نقلی بخر بده اجاره

ازدواج سنتی یا عاشقانه مثل داستان بودن یا نبودنه. مسئله اینست... سنتی که توش عشق نباشه مثل مردابیه که هر چی توش دست و پا بزنی به جای نجات، بیشتر توش غرق میشی.... بی هیچ حسی بی هیچ نفسی یک زندگی خاکستری خاکستری
2706