2733
2734
عنوان

هیچی تو خونمون نیس بخورم 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 4234 بازدید | 179 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای من مجردم

اما هیچوقت نمیتونم ببینم عشقم رو گرسنه ببینم

حتی زمان دانشجویی واسه دوست پسرم که میومد دنبالم صبح لقمه پنیر و گردو میگرفتم میبردم بخوره

حتی بیسکوییت داشتم تو کیفم نصف میکردیم باهم میخوردیم 

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

بابا دعوا نکنید اصلا دوروغ گفتم هیچ کس نیفتاد دنبالم 

گشنگیم یادم رفت😐😜

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
2731
وای من مجردم اما هیچوقت نمیتونم ببینم عشقم رو گرسنه ببینم حتی زمان دانشجویی واسه دوست پسرم که میوم ...

خب چه ربطی داره مگه من شوهرم و گشنه میذارم

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
میدونستی هر شب که غذا نخوری و گرسنه بخوابی یه رگ تو بدن از بین میره که دیگه برنمیگرده، باعث پیری زود ...

بابا میخورم 

اما موقع خاب چنان گشنم میشه 

دیروز ماست خوردم خابیدم خخخهه

من هر جا هم نشستم گفتم زشتم اعتماد به نفس صفر

قطعا زشت نیستی بانوی جوان و زیبایی هستی که کلی اتفاق قشنگ قراره برات بیفته شما که لاغری باید بیشتر مراقب تغذیه ات باشی به مزاحم خیابونی هم دیگه فکر نکن اینا یه مشت اشغال هستن فقط همین هیچ عرصه ای هم ندارن جز چرت و پرت گویی نباید از ترس همچین ادمایی خونه نشین بشی محکم باش و  به خودت هم خوب  برس تا زودتر بارداربشی دوست من و به خواسته ات برسی☺

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2738
متلک بود عزیزم

معلوم بود 

نخاستم مثل خودت مواب بدم 

حرف من نیازی به متلک گفتن نداش 

نمیدونم پرا بعضیا فقط دنبال و حاشیه و متلکن

قطعا زشت نیستی بانوی جوان و زیبایی هستی که کلی اتفاق قشنگ قراره برات بیفته شما که لاغری باید بیشتر م ...

مرسی از حرفات عزیزم معلومه خیلی خانوم خوش برخورد و با ادبی هستید 

بقیه که فقط تونستن متلک بگن

خب مرسی از راهنماییاتون تاپیک چی بود و چی شد😐

2706