2737
2734
عنوان

سیسمونی نوزاد

207 بازدید | 24 پست

سلام کسی سیسمونی خریده؟ میشه راهنماییم کنید ک چند دست لباس سایز ۱ و چند دست سایز ۲باید بخرم؟ با چند تا سرهمی و چ سایزی؟‌ البته می‌خوام جوری باشه ک زیادم ب خونوادم فشار نیاد، ولی ممنون میشم راهنماییم کنید

بیچاره خونواده دختر ...دختر بده جهاز بده سیسمونی بده کادو بده...بعد فامیلش میشه از پدر...من دارم کم کم پول پس انداز میکنم تا دوماه دیگه یه کم بتونم کمک کنم به خانواده ام مشکل مالی ندارن خودم روم نمیشه دیگه. فقط سعی کن زیاد لباس سایز بزرگ نگیری چون رشد بچه ات معلوم نیست چقدر باشه شاید اصلا اندازه اش نشد بیشتر سایز 1 بگیر بهتره

**اللهم عجل لولیک الفرج**

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از صفر تا سه ماه مثلا سه دست بخر

از سه تا ٦هم سه تا

ي دو يا سه تام سرهمي بخر تا ٦ماه

ك هوا سرد بودني يا بغل كردني مرتب هست تو سرهمي

شورت عينكي نخر ركابي زير دكمه بخر

معمولا لباس كادو هم مياد 

دياد لباس نخر بالاتر از ٦ماهش هم نخر

خيلي گرونه لباس

اسباب بازي هم دوتا نهايت بخر ك بذاري تو اتاقش 

از صفر تا سه ماه مثلا سه دست بخر از سه تا ٦هم سه تا ي دو يا سه تام سرهمي بخر تا ٦ماه ك هوا سرد ب ...

من سایز صفر نمی‌خوام بگیرم اصن، می‌خوام ۱بگیرم و ۲و ۳، ولی چند دست بگیرم از هرکدوم و موندم، مثلاً ۲تا ۵تیکه سایز ۲داره، اما شورت و اینا رو اصن نمی‌دونم چندتا باید بگیرم، حسابی گیج شدم

2738
من سایز صفر نمی‌خوام بگیرم اصن، می‌خوام ۱بگیرم و ۲و ۳، ولی چند دست بگیرم از هرکدوم و موندم، مثلاً ۲ت ...

سايزا اونجوري نيست ك 

مثلا ميري ميگن سايز صفر تا سه ماهه

يعني از صفر تا سه ماه ميشه تنش كرد

ي ست بيمارستان بايد بخري ديگ نخري چي ميخواي بپوشوني شايد بچه وزنش كم بود تا وزن بگيره لباس لازم بشه ميخواي چي بپوشوني

سه دست بخر يهو تازه لباس تنش كردي تر بزنه همه رو كثيف كنه تا اونا رو بشوري خشك شه ي دست لباس تمييز باشه بپوشه

شورتم نخر ميگم ك ركابي زير دكمه بخر ك كليه هاشو بپوشونه 

والا بخدا اسیرشدیم یکی دوتا نیس ک دختر بگیره اونوقت قوم شوهر باز دهنشونم واعه س متتتتتر😏😏

واقعا

مادر من یک جهاز خوب درحد خودمون داد یعنی وسایل اضاف مث قهوه ساز و اینا نداد خودمم نمیخاستم الان یکسال خانه دارم مادرشوهرم همش میگ من ک ندیدم جهازتو کاریم ندارم.. درصورتیک 3بار تو خونه دید یک بارم مادرم فیلمش نشون داد.... 

خیلی پر توقعن.... فقط هی میگف ماشالله فلانی س تا نیسان جهاز داد... 

حالام واس سیسمونی ک هنو ندیدن از من هی دارن میگن فلانی سنگ تموم گذاشت واس دخترش و فلان... دیوانم کردن

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واقعا مادر من یک جهاز خوب درحد خودمون داد یعنی وسایل اضاف مث قهوه ساز و اینا نداد خودمم نمیخاستم ال ...

هوف نگونگو ک دلم خونه خواهر این سیسمونیم بیادو بگذره راحت شیم بخدا

هوف نگونگو ک دلم خونه خواهر این سیسمونیم بیادو بگذره راحت شیم بخدا

واقعا

خسته شدم دیگ

الان ک فقط ب شکمم عیب میگیرن... میگن چ کوچیکه.... درصورتیکه متوسطه و خیلی کوچیک نیست... 

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عه، ینی مثلاً ۱بخرم تا ۴,۵ماهم میشه تنش کرد؟

نه ديگ تا 4,5ماه سايز يك بپوشوني

ميگم سايز ي بلوزو مثلا ميزنن از صفر تا سه ماه

خب بچه يهو رشد ميكنه تو ٤ماه تپله سايز يك اندازه نميشه كه

2706