2726

امروز بالخره به اون زن خا‌ئن که شوهرم پیشنهاد داده بود پیام دادم.... هنوز به شوهرم نگفتم نمی دونم واکنشش چیه

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میشه به من بگین چطور میتونم تو مخاطبین گوشی شماره یکی رو مسدود کنم 

یه قسمت تو تنظیمات گوشی هس لیست سیاه اونجا شمارش وارد کن

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

تصویر بارگزاری نمیشه چی کار کنم؟ 

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
کاری نمیشه کرد😐

الان سایزشو کوچیک می کنم

2706