2726
عنوان

خیلی سخته وقتی مامانت بگه تو ابرو منو بردی...

| مشاهده متن کامل بحث + 329 بازدید | 46 پست

مگه اونا ک درس خوندن کجارو گرفتن 

مگه چیههه این دانشگا کوفتی 

داداش من مهندسه  تو اژانس کارمیکنه متاهلم هس 

چرا نمیفهمن مردم اینچیزاروووووووو 😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬

مرد خوب .. مردیه که هنوز لو نرفته!
خیلی ادما این دورانو داشتن چرا دانشگاه پیام نور نمیری؟همه مجازمیشن که

قرار بود برم ازاد 

ولی الن زده زیرش 

ک نمیزارم بری

ازاد برا من کلاس نداره بگم دخترم ازاد میخونه

نمیدونم چی بگممم کاش میمردممم

🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه اونا ک درس خوندن کجارو گرفتن  مگه چیههه این دانشگا کوفتی  داداش من مهندسه  تو ا ...

مامان من فقط میخاد پیش فامیل بشینه کلاس بزاره همین براش کافیه 

ولی من علاقم ی چیز دیگس هدفم ی چیز دیگس حتی جرئت ندارم ب زبون بیارم

🖤
مگه اونا ک درس خوندن کجارو گرفتن  مگه چیههه این دانشگا کوفتی  داداش من مهندسه  تو ا ...

آخ گفتی کی میشه اونروز برسه که به زندگی کسی کاری نداسته باشیم

هر کی یه تقدیری داره خدایا خودت تقدیرم رو بخیر بگردون🙏
2728
بیخیال بابا تنها راه نجاتت اینه که بری کار کنی نگاشونم نکنی.😏😏

نگاه ؟؟

متنفرم از همشووون

بخاطر کنکور ب من گفتن خرااااب 

منی ک تا الن با ی پسر حرفم نزدم

چ چیزایی ک بهم نگفتن

نابود شدم 

نااابود

🖤

اسی ناراحت نباش از اینکه بری دانشگاه و بعد اونهمه درس خوندن کار پیدا نکنی و از بقیه سرکوفت بشنوی که بهتره اونوقت میشی مثل من هر کی میاد دلتو میشکنه و دورترین ادما به خودشون اجازه دخالت تو زندگیتو میدن 

بخاطر دانشگاه غصه نخور من کلی غصه خوردم اخرش هیچیه بخدا الان میگم کاش دانشگاه نمیرفتم 

اسی ناراحت نباش از اینکه بری دانشگاه و بعد اونهمه درس خوندن کار پیدا نکنی و از بقیه سرکوفت بشنوی که ...

الانم حتی اگه یه ماه تو خونه حرف نزنم کسی نمیپرسه چته😞

قرار بود برم ازاد  ولی الن زده زیرش  ک نمیزارم بری ازاد برا من کلاس نداره بگم دخترم ازا ...

شاید نظرش عوض شد.دوست من سال اول پزشکی قبول شد.من نشستم خوندم فراوون تا چیزی قبول شدم سالای بعد.اما منو دوستم خیلی تفاوت داشتیم.اون کار خونه انجام نمیداد.من اسفند و اردیبهشت درسو تعطیل میکردم.کارای عیدو خونه تکونی انجام میدادم و پزیرایی از مهمونا

بااینحال پدر و مادرم مدعی بودن

ببخشیداینحرفو میزنم .اما نفهمن

بقران دوروزه لب ب غذا نزدم داد ک میکشه کل بدنم میلرزه ده تا مریضی ب جونم گذاشته من ادم نیسم ؟؟ چ ...

واقعا اینجوریشو ندیده بودم من. .  کاش تمرین کنی ک بی محلی کنی . چون کاری که ازت برنمیاد ولی اسیب میبینی . ناراحت شدم برات عزیزم😟😟😟

مرد خوب .. مردیه که هنوز لو نرفته!
اسی ناراحت نباش از اینکه بری دانشگاه و بعد اونهمه درس خوندن کار پیدا نکنی و از بقیه سرکوفت بشنوی که ...

عاشق هنرم عاشق ارایشگری ام 

پنج ساله زجه زدم بزار برممم ی کلاس ارابشگری 

اخرین بار ب خالم گف کاش من سر زایمان رفته بودم و این ابرو ریزی نمیشد 

ب من میگه باید کارمند بانک بشی هرچی میگم من کارمند بانک دوست ندارم دست خودم نیس ک 

هرشبم شده گریه

ب هدفای من میخنده

هرکسی هر چیزی رف میگه تو از اون کمتری

توی جمع نمیتونم برم از بس گف تو مایع ننگی تو از همه کمتری 

بقراااان بریددددممم

🖤

توکه در هر صورت کتکارو میخوری یبار داد بزن بگو نمیخوام درس بخونم بزن بشکن غرش کن بگو بسه بزرگتا هرچی احترامشون رو نگه داری بدتر میکنن یبار باید غرورشون رو بشکنی که بدونن میتونی خودت نمیخوای ناراحتشون کنی

شاید نظرش عوض شد.دوست من سال اول پزشکی قبول شد.من نشستم خوندم فراوون تا چیزی قبول شدم سالای بعد.اما ...

دقیقا

مامانم منو مریض کرد بقران روانشناس ب من میگف برو از این خونه بیرون تا روانی نشدی 

الن داره پدرمو در میاره

همه کارای خونه رو کردم 

الن میگه تو بخور و بخابی کاش خودم خاکت میکردم

🖤
توکه در هر صورت کتکارو میخوری یبار داد بزن بگو نمیخوام درس بخونم بزن بشکن غرش کن بگو بسه بزرگتا هرچی ...

هرچی داد میکشم بدتر میکنن 

تصمیم گرفتم سکوت کنم تا وقتی ک مردم و راحت شدم 

دعا کن بمیرررم

🖤
عاشق هنرم عاشق ارایشگری ام  پنج ساله زجه زدم بزار برممم ی کلاس ارابشگری  اخرین بار ب خال ...

منم تو جمع نمیتونم برم با این تفاوت که به خاطر تیکه های فامیل من نمیرم بریدم بخدا تو این یه سال که فارغ التحصیل شدم و کار پیدا نکردم هر کی هرچی دهنش اومد گفت بهم قلبم هزار تیکه شده 

مردم همیشه فکر میکنن همه مادرا خوبن ولی نمیدونن که مادر بدم داریم منم بعضی وقتا به مامانم میگم اگه منو نمیخواستی چرا اوردی بخدا اگه یه سال تو خونه حرف نزنم کسی سراغمو نمیگیره انقد براشون بی ارزشم😭

2706