2703
2553

منم شنیدم ضرر داره ولی بازم کو گوش شنوا😅

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
چرا مضر باشه منم 6 ساله از چایساز استفاده میکنم 

میگن سرطانزاس

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘
2714

اره میگن سرطانزاست... مخصوصا چایسازهایی که پلاستیکه میگن وقتی اب جوش میاد مواد مضر ازش ازاد میشه ... ازمن ازای چایسازا پلاستیکه اما واقعا ازش راضیم😢

واقعا؟؟؟؟؟؟؟نمیدونستم    

من خیلی شنیدم.. ولی خیلی کار راه اندازه معمولا استفاده میکنم...🤣🤣🤣

اره میگن سرطانزاست... مخصوصا چایسازهایی که پلاستیکه میگن وقتی اب جوش میاد مواد مضر ازش ازاد میشه ... ...

چ میدونم عزیزم والا تومملکت ما همه چی سرطانزاس

😅😅حالا بحاطر بچهام میگم نکنه چای مضر بدم بهشون 😅😅وگرنه خودم که تنها بودم هیچ استرسی نداشتم 

آره منم سعی میکنم استفاده نکنم ولی بازم دم دستمه و بشدت کارراه اندازه خصوصا تومهمونییا

2706