2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دودل بزرگو یچیز دیگه خوندم

خدا از سر تقصیراتتون بگذره😁فقط میخواین منو جهنمی کنید

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
2738

منم دودلی دارم ولی خوب شاید بزرگ نباشه/۸میلیون چرخ خریدم ،قراره با یکی کار تولیدی بدوزم/۳تا فسقلم دارم البته دوتا شون هنوز کوچیکن /الان دودلم چرا قبول کردم میگم نکنه نرسم انجام بدم

واسه پسرم یه صلوات میفرستید،😢
این که ازدواج کنم یا مجرد بمونم واسه همیشه

اینکه فکر کردن نداره...

مجردیو عشقه

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
این که ازدواج کنم یا مجرد بمونم واسه همیشه

این به نظر پیش آمده . خیلیا رو دیدم اصلا قصد نداشتن و دنبال استقلال بودن یهو عاشق شدن یا شرایط خوب پیش اومده براشون .یکی ام مثه من ازدواجی ولی....

2706