2733
2734
عنوان

کمردرد بعد از خواب در بارداری

1401 بازدید | 22 پست

سلام خانومای گل. من هفته ۶ بارداری ام. و نصفه شب با درد کمر یا دل بیدار میشم وقتی کمی راه میرم یا میشینم خوب میشم. انگار بدنم تو خواب زود خسته میشه تو یه حالت و به کمر درد میرسه. کسی اینجوری هست یا بوده؟علت خاصی داره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

منم تا هفته 10همینطوری بودم شب بیدار میشدم برا دسشویی با ناله میرفتم وافعا داغون بودم علاوه بر کمرم دوطرف بدنمم دردمیگرف صبا از درد خوابم نمیگرف شبام ده لار بیدار میشدم  ولی الان ک هفته 14هستم دیگ این دردارو ندارم

به خودم آمدم انگار تویی..... درمن بود🤗
منم تا هفته 10همینطوری بودم شب بیدار میشدم برا دسشویی با ناله میرفتم وافعا داغون بودم علاوه بر کمرم ...

خوشبحالت. من هفته بیستم ولی همچنان درد دارم. اصلا انگار کمرم میخواد از وسط نصف شه. زنداداشم که قبل بارداری کمر درد داشت تو بارداری خوب خوب شده بود. شانس منه😂

خوشبحالت. من هفته بیستم ولی همچنان درد دارم. اصلا انگار کمرم میخواد از وسط نصف شه. زنداداشم که قبل ب ...

اخییییی چقد سخته برات اخه من اون چنهفته داغون شدم😥ولی خب اون دردام خوب شد از هفته 11به بعد حالت تهوع گرفتم😖😖بچت پسره؟

نه دخمله عشق مامانی. ولی خودم و اطرافیان همه میگفتن پسره

وااااای برام دعاکن بچم دختر باشه 12هفته سونو نشون نداد همه میگن بچت پسره ولی من و شوهرم عاشششششق دختریم ایکاش بچه منم دختر شه... انشا.. خدا صحیح و سالم بذاره بغلت و خوش قدم باشه برات 

2706