2733
2734
عنوان

كپسول اوابوست

223 بازدید | 10 پست

چون خودم خيلي دنبالش گشتم گفتم اطلاع بدم شايد كسي نياز داشته باشه 

اخيرا بعضي داروخانه ها اوردن توي سيات ترب يا تو گوگل بزنيد چند تا داروخانه دارن قيمت 120 عدديشم حدود 550 هست

من حدود 20 تا از این کپسول را دارم که چون باردار شدم دیگه به کارم نمیاد، اگر کسی خواست بگه.

دستت درد نكنه من يكي از دسوتام ميخواد ميشه پيغام دوستيمو قبول كني چند ميدي؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باشه عزیزم، بدرد من دیگه نمیخوره. من حدود 40 الی 50 تا خوردم تا باردار شدم.

در دلم چیزی هست، مثل یک بیشه نور، مثل خواب دم صبح

اون تاپیک قفل شد اومدم حرف آخرم را اینجا بزنم.عزیزم حسرت گذشته را نباید خورد.الان شما یه تاپیک زدی نصیحت میکنی به نظرمن به مجردهابگو.الان متاهلین زیر25سال میگی چی کارکنن؟!!!برن طلاق بگیرن یا بچشون را بزارن پرورشگاه.دیگه شده 

2738

اسم داروخانه ها چیه گلم 

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم