2726
عنوان

کود مایع ارگانیک

293 بازدید | 3 پست

کود مایع ارگانیک

بهترین و با کیفیت ترین کود ارگانیک و کود آلی ورمی کمپوست می باشد چون براحتی می توان این کود را به هر عنصری که برای گیاه لازم می باشد غنی کرد و حتی می توان آن عنصر را به کرم خاکی دهید البته با شرایطی اصولی و برنامه ریزی شد، بهترین کود مایع ارگانیک نیز ورمی واش می باشدکه از عصاره کود ورمی کمپوست همراه با کرم خاکی ایجاد می شود

بهترین روش مصرف کود مایع ارگانیک بوسیله محلولپاشی مباشد که سبب افزایش تولید محصول و حاصلخیز تر شدن خاک می شود، کود مایع از طریق برگ و خاک قابل مصرف می باشد جذب کودهای مایع بسیار سریعتر و دقیق تر می باشد. البته کود مایع ارگانیک باید حاوی عناص میکرو و ماکرو می باشد که این بحث تخصصی می باشد 

حفظ محیط زیست و ارگانیک

سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه من به تازگی با یه سایتی آشنا شدم به اسم سایت جوانه بان که در این سایت کلی مقاله در موردآموزش پرورش انواع گیاهان آپارتمانی داره که اطلاعات شما رو در مورد نگهداری گل و گیاهتان بالا میبره. در ضمن در قسمت فروشگاه محصولات خیلی خوبی برای تقویت خاک و گل و گیاه دارند مثلا قطره بامبو برای تقویت ومقاوم سازی بامبو، کود بونسای، کود سه بیست ، و کود هیومیک اسید که تاثیر خیلی خوبی در رشد گیاه داره خوبی این سایت این که مشاوره گل و گیاه به صورت آنلاین ورایگان به طور مستقیم با متخصصان گل و گیاه هستش. حتما به سایتشون سر بزنید

سلام دوستان باغدار، آزمایشگاه و داروخانه کشاورزی نارنج اسپادانا برای بهبود احوالات باغ شما مشاوره تلفنی می دهد. شما می توانید در مورد بارددهی و برنامه کودی ویژه درختان خود از مهندسان کشاورزی این مجتمع مشاوره ی کاملا رایگان بگیرید. همچنین نارنج اسپادانا بسته ای از کودها و قارچ کش های کاملا ارگانیک و زیستی را دارد که در سازگاری کامل با محیط زیست است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم من فقط کود گرانوله خوبه. یه کود میخری کل نیازهای گیاهت تامین میشه. ما سال هاست کشاورزیم و کودهامون رو از کود وطن سبز خلخال تهیه می کنیم. خیلی کیفیتشون عالیه. با آب قاطی می کنیم، کود مایع درست می کنیم

2728