2737
2734
عنوان

با تجربه ها به نطرتون نرم دانشگاه پشیمون میشم .

| مشاهده متن کامل بحث + 572 بازدید | 55 پست

این حست طبیعیه،الان به یه ریتم راکد عادت کردی حالا نسبت به تغییر جدید میخوای مقاومت کنی،درحالی که یه ماه بری دانشگاه نظرت کاملا عوض میشه و پشیمون میشی چرا زودتر نرفتی!

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره اولش ادم دلشوره داره البته من تو شرایط شما نیستم ولی به هر حال دانشگاه ی محیط جدیده و یکم استرس خاص خودشو داره... بنظرم حالا که داری میری برای درس خوندن حتما برو نه چیزای دیگه

2738

اولش همه دلشوره دارن😄😄😄

من حتی برای شروع ارشد هم دلشوره داشتم🤣🤣

برو خیلی خوبه

صد درصد پشیمون میشی

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

منم بعد از شش سال فاصله از دیپلمم، با دو تا پسر 5و 3 ساله، تحصیلم رو دوباره شروع کردم و الانم که دارم این متن رو برات مینویسم سر کلاسم (مقطع ارشد) و منتظر اومدن استاد... 

اوایلش سخته ولی کم کم عادت میکنی 

عه استاد اومد پس ✋

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

انقدر شیرین و پرهیجان میشه برات بذار بری ، چون یه مدت هی خونه بودی ذهنت تنبل شده افکارت محدود شده ترسو شده

حتما برو دانشگاه عزیز ، هیچ استرسی هم نداشته باش و لذت ببر از یاد گرفتن چیزهای جدید ، راه جدید تصمیم های جدید

واقعا دانشگاه رفتن ، اجتماعی بودن درس خوندن ، روی رفتارها و زندگی ادم تاثیر داره

علم واقعا شیرینه

سلام عزیزم اشتباه نکن حتما تحصیلاتتو ادامه بده حداقل تا لیسانس دلشوره داشتن طبیعیه بار اول که بری سره کلاس میریزه بعدم اگه نری الان بعدا پشیمون میشی نه به خاطر این که از بقیه چیزی کم نداشته باشی برای خودت این کارو بکن چون واقعا طرز تفکر و مسیر زندگیت و تغییر میده .

عزیزم من امسال دوباره کنکور دادم و قبول شدم.با اینکه دومین باره بازم استرس دارم.ببین تو نباید افزایش سطح تحصیلاتت رو واگذار کنی به اطرافیانت.وقتی فرصتش پیش اومده حتما حتما برو دانشگاه مطمئن باش تو جامعه کنونی اکثر افراد لیسانس دارن تو نه تنها لیسانس که باید به مدارج بالاتر هم فکر کنی.مادری که تو جامعه بوده و تحصیلاتش خوبه صددرصد بچه های باهوش تر و بهتری با اعتماد بنفس بالا به جامعه تحویل میده.

زمان ما مادرامون انگشت شمار تحصیلات داشتن اون موقع دیپلم حکم لیسانس رو داشت.اگه میخوای از جامعه عقب نمونی خودتو یه تکونی بده برا خودت درس بخون نه برا دیگران

2706