2737
2739

گوشی مامانم دستم بود غریبه ها اصلا ش مامانم ندارن اشناهامون ندارن چن نفر فقط دارن زنگ خورد من ج دادم ی مرتیکه عن گفت سلام خوبی گفتم شما گفت خوبی منم گوشی دادم از وسط ب مامانم نمیدونم ب مامانم ج گفت مامانم گفت اشتباه گرفتی قطع کرد باز مامانم رفت ی بار دیگه زنگید چ کنم بهش بگم حس گناه کردم ی وقت این مرتیکه شر درست نکنه ترسیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وقتی کاری نکردی برا چی می‌ترسی

خونه ماهم ی مدت ی پیرمردها زنگ میزد ب گوشی خونه🤣🤣🤣🤣

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2738

گوشيه مامانتو پس بده

نه نگو

كاري مكردي ك

بستگي ب شوهرتم داره بعضيا خيلي شكاكن بگي شر نميشه بگو

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

وا این که چیزی نیست شوهرت بدونه شر کنه من هر شماره ناشناسی زنگ بزنه به شوهرم میگم البته جواب نمیدم همیشه تشویق میکنه که ج بدم 🤣

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2706