2733
2734
عنوان

به این دلیل میشه طلاق گرفت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 32 پست

حالا بجای طلاق به فکر حل موضوع باشین
وقتی دچار قلب درد میشین میرین متخصص قلب
برای اینم متخصص خودش
مسئله رو تا جایی که میتونین ساده کنین یه وقت میبینین خودش حل شد

(آقا هستم ) مهربان باشیم، ببخشیم و لبخند بزنیم ... حس خوب قدم زدن در طبیعت رو از دست ندین (بخصوص کوهنوردی)، موسیقی خوب گوش کنین و به کسانیکه دوستشون دارین زنگ بزنین ... در تاریکترین لحظه های زندگی و در عمیق ترین شرایط سخت، اما خدا همیشه هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خوبین ببخشید میگم تونستین بخاطر اون دلیل ک داشتین طلاق بگیرین یجورایی مشکل منم هست 

خیر. مشاور گفت فقط در صورت نزدیکی از پشت اون هم اگر پزشکی قانونی آسیب رو تایید کنه و خیلی جدی باشه☹️

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️
2728
2738
وا ینی واقعا میبینه اسیب دیدی بازم ترک نمیکنه؟

خودم ترکش کردم دیگه. 😁

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️
شوهرتو ترک کردی؟

بله. اومدم قهر میخوام جدا بشم. بهش میگفتم از اون جهت آسیب دیدم میگفت از بس سرت تو گوشیه. حالا اصلا من زیاد گوشی کار نمی کنم و همیشه در حالت خوابیده گوشی دستمه

بله. اومدم قهر میخوام جدا بشم. بهش میگفتم از اون جهت آسیب دیدم میگفت از بس سرت تو گوشیه. حالا اصلا م ...

وا چقدر خودخواهه.الان شوهرت راضی به طلاقه؟

واقعا یعنی حاضره زندگیشو از دست بده ولی اینحوری کنه؟ 

یک بغل حرف ولی محض نگفتن دارم...
وا چقدر خودخواهه.الان شوهرت راضی به طلاقه؟ واقعا یعنی حاضره زندگیشو از دست بده ولی اینحوری کنه؟&nbs ...

عزیزم فقط به خاطر این نیست. این یکی از مسائلی بود که گفتم شاید نامه دکتر روند طلاقم را جلو بی‌اندازه که بعد از پرس و جو دیدم قبول نمی کنن

عزیزم فقط به خاطر این نیست. این یکی از مسائلی بود که گفتم شاید نامه دکتر روند طلاقم را جلو بی‌اندازه ...

ان شاالله هر چی خیره برات پیش بیاد عزیزم

یک بغل حرف ولی محض نگفتن دارم...
داگ استایل اما به شکل کاملا خشن. طوری که کل فشار وزن خودش می افته روی گردنم و از چند قسمت دیسک گردن ...

قربونت شم این موقع رابطه کله میکبیدتوگیجگاهم تاپای مرگ ولکنت وکوری رفتم .پنج ساعته تمام باترامادول مومیکشیدوسیلی میزدکتک بودکه میخوردم گلوموتامرزخفگی فشارمیدادمیگف کفه پاموماساژبده باهزارویک دلیله محکمه پشنددیگه هردادگاهی میگم پوزخندتحویل میگیرم .بنظرمن حتماباوکیل مشورت کن طبقه قانون اینوحقه طبیعیه مردمیدونن .سعی کن توافق کنی نکردازطریقه مهریه ونفقه اقدام کن .

2706