2703
2553
عنوان

عادت ماهیانه

111 بازدید | 9 پست

سلام بچه ها من پنج مرداد ک پریود شدم دیگه نشدم تست هم دوبار زدم منفییییی من باردار نمیشم شوهرم مشکل داره یعنی کیست اوردم ک پریود نمیشم؟

سکوت میکنم تا خداوند سخن بگوید...رها میکنم تا خداوند هدایت کند...دست برمیدارم تا خدا دست بکار شود...و به او میسپارم تا ارام شوم...♥♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آزمایش بده سونو هم برو احتمالا کیسته 

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2456
بیبی به این سرعت جواب نمیده.مطمئن ترین راه ازمایش خونه

هفده روز عقب انداختم

سکوت میکنم تا خداوند سخن بگوید...رها میکنم تا خداوند هدایت کند...دست برمیدارم تا خدا دست بکار شود...و به او میسپارم تا ارام شوم...♥♥

مردم یه روز عقب میندازن بیبی مثبت میشه

بیبی به این سرعت جواب نمیده.مطمئن ترین راه ازمایش خونه

5مرداد بودها ینی اگه سرانگشتی حساب کنیم حدود 22روز تاخیر داره بیبی تو ده روز جواب میده 

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2714