2737
2734
عنوان

نمیدونم با این آقا چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2056 بازدید | 210 پست
دوتا پا داری دیگه  ؟  سریع دوتا دیگه قرض بگیر و فرار .  اگر با مشاور حرف بزنی قش ...

به دوس داشتنش شک کردم....فک میکردم چون از هنه لحاظ از من پایینتره باهام خوب رفتار میکنه ولی اشتباه گکردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این ادم انقد در اینده روت عیب میذاره که اعتماد بنفستو کامل از بین میبره ،یبار که ازت ایراد گرفت تو هم ایراداشو بکوب تو سرش بگو هی من دلم نمیاد عیب و ایرادتو بگم هی تو پررو تر میشی؟بعدم از زندگیت بندازش بیرون و خداروشکر کن

چی بگم ک آشنایی ما از دعای عهدو اذون شرو شد.....ولی شاید هم واقعا کار شیطانه

این چه فکریه که شما می کنید

خدا به ادم عقل داده اینکه یکیو سر اذون ببینی یا مجلس روضه فقط یه تصادفه

واااای

یادم به یکی از همکارام افتاد که بهش می گفتیم بابا جون تو که خانواده داغون طرفتو دیدی چرا قبول کردی؟ می گفت من پیش خودم فکر کردم چون من یتیمم خدا حتما کسی سر راهم گذاشته که آدم خوبی باشه و برام زندگی خوب بسازه...آخه مگه خدا وظیفشه بیاد خرده کاریای ما رو که تصمیمش و مسئولیتش با خودمونه ، راست وریست کنه؟.

و خدا برای من کافیست.....
2731
چی بگم ک آشنایی ما از دعای عهدو اذون شرو شد.....ولی شاید هم واقعا کار شیطانه

اتفاقا شیطون کارشو خوب بلده ،از همین راه ها وارد میشه،

با این حال من نمیگم ایشون خوب یا بدن 

با توضیحاتی که شما دادین ایشون فقط با کار ها و حرفاشون شمارو ناراحت میکنن

کسی که آدمو دوس داره سعی میکنه ناراحتش نکنه ،اگرم کرد از دلش در میاره نه اینکه بگه نازک نارنجی،

این یعنی اینکه خیلی هم دوستون نداره نمیدونم 

به هر حال مشاور خیلی بهتر از من راهنماییتون میکنه

از هر جا جلو ضررو بگیرین منفعته ،موفق باشین🙋

⁦♥️⁩و بگو پروردگارا ،بیامرز و مهربانی کن،که تو مهربان ترین مهربانانی⁦♥️⁩
این ادم انقد در اینده روت عیب میذاره که اعتماد بنفستو کامل از بین میبره ،یبار که ازت ایراد گرفت تو ه ...

یبار ازشون پرسیدم شما ک انقدر علاقمند ب ازدواجید چرا دوران لیسانس ک پر دختر بود دورتون ازدواج نکردید برگشت گفت چون همشون زشت بودن نفرت داشتم ازشون

پر عیبه ..۲۸ سالشه ی گواهی نامه نداره..بچه روستاس...تازه مادرشم باید نگه داره.خودش داز کچل هم میش..م ...

من نمیگم روستایی خوب نیس هستن روستاییهایی که از فرهنگ و شعور شخصیت هیچی کم ندارن.ولی ابچین مورد واقعا مشکل داره همین از همین امروز دنبال بهانه ای واسه کات کردن باش.

2738
این چه فکریه که شما می کنید خدا به ادم عقل داده اینکه یکیو سر اذون ببینی یا مجلس روضه فقط یه تصادفه ...

اشتباه من این بود فک کردم آدمه....تازگیام میگ اول صیغ محرمیت بخونیم ...ببینم از لحاظ روابط زناشویی چطوری!بهم میخوریم یا نه

ممنونم. بلع میزارمش کنار....قلبم تحمل این همه بار و نداره..به خاطر غم و غصه هایی ک‌کشیدم موهام کم پ ...

برأي موهات هم برر دكتر

قرص ميده ميخوري پر پشت ميشه اما با آدم تازه به دوران رسيده كه اعتماد به سقفش بالاست كات كن

اگ هر کسی داستان آشنایی مارو یدونه میفهمه ک من هیچ تقصیری نداشتم....خدا گذاش جلو پام...بیخیالش شدم.. ...

دکتر هلاکویی میگه اگر شب عروسی فهمیدی اشتباه کردی تاکسی بگیر برگرد از حرف هیچ کس هم نترس چون فردا توی مشکلات هیچ کمکی بهت نمیکنه 

عزیزم خدا سر راحت نذاشته ، خودش قشنگ گولت زده ، هنوزم اون روی سکش رو ندیدی .

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
یبار ازشون پرسیدم شما ک انقدر علاقمند ب ازدواجید چرا دوران لیسانس ک پر دختر بود دورتون ازدواج نکردید ...

😐😐احتمالا هیچکس محل سگ بهش نمیداده ،اینجوری میگه خودشو ببره بالا،یه دوسه بار بهش بگو اخه کی زن تو میشه ،بعدم ولش کن

من نمیگم روستایی خوب نیس هستن روستاییهایی که از فرهنگ و شعور شخصیت هیچی کم ندارن.ولی ابچین مورد واقع ...

کاش فامیلا چیزی نمیدونستم..سد خواستگاری خالمم بود..رفته همه جارو پر کرده ک مریم عروس شده

2706