2726
عنوان

نمیدونم با این آقا چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2056 بازدید | 210 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پر عیبه ..۲۸ سالشه ی گواهی نامه نداره..بچه روستاس...تازه مادرشم باید نگه داره.خودش داز کچل هم میش..م ...

اگه دوسش نداری بهش بگو اگه ناراحت شد بهش بگو وااااای چه قد زودرنجی حالیش میشه کارش اشتباس😒😒😒😒😒

🧡لطفا درخواست دوستی نفرستید🧡

ايشون شخصيتشون عيب نگره اگر ادم حساسي هستي باهاش به شت اذيت ميشي اگر ميواي باهاش باشي بايد حساسيتتو كم كني واعتماد بنست وببري بلا

همسر منم تقريبا اينجوريه مثلا چهارساعت خونه رو تميز ميكني مياد به جايا ينكه بگه خونه تميز شده ميگه يك گوشه خونه يك اشغال افتاده ها 

در مورد ظاهرم همينه مثلا به جايا ينكه بگه خيل خوشگل شدي ميگه نه بد شدي بعد ميفهمي همه چيتو دوست داره اما مثلا  از فرم استين لباست بدش اومده اما كلي ميگه بد شدي من چون خودم حساسم خيلي خيلي اذيت شدم تا اخيرا كه ديگه عادت كردم و محل نميزارم به ايراداش يا ميگم همينه كه هست ولي بازم بعضي وقتا ناراحت ميشم

2728
پر عیبه ..۲۸ سالشه ی گواهی نامه نداره..بچه روستاس...تازه مادرشم باید نگه داره.خودش داز کچل هم میش..م ...

اصلا فکرشونکن که با ایشون ازدواج کنی 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
کسی که همون اول عیب میزاره روت بعدا معلوم نی چی بگه  عاقلانه تصمیم بگیر ،کسی که آدمو بخواد کور ...

بخدا از این میسوزم ک هیچ کاری باهاش نداشتم ...خدا یه کاری کرد ک سر راهم قرار بگیره

از الان روت عیب گذاشته وای به حاله بعدش..کات کن و تمام وگرنه اعتماد به نفستو مییاره پایین

سلام عزیزم خوبی؟برا خانم شوهرت اون پیامه رو فرستادی؟حدس میزنم ندادی مگه نه ؟

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .

دوتا پا داری دیگه  ؟ 

سریع دوتا دیگه قرض بگیر و فرار . 

اگر با مشاور حرف بزنی قشنگ برات توضیح میده این آقا اختلال شخصیت داره . 

اگر کسی رو دوست داشته باشیم آیا چنین حرفی میزنیم بهش ؟ مسلما نه ، اصلا چنین عیوب پیش پا افتاده ای رو میبینیم در کسی ؟ پس ایشون شما رو دوست نداره شما رو به تله انداخته و میخواد از شما دختری بسازه که توی فکرش عاشقشه و در واقعیت پیدا نکرده . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
با وجود اینک دلبستش شدم ولی نمیخوام اشتباه تصمیم بگیرم و خودم و بدبخت کنم..به نظرتون ولش کنم؟

من میگم این آدم خودش کمبود داره میخواد از تو ایراد بگیره که ضعفای خودشو بپوشونه و دربرابرت کم نیاره .این جور آدما همش میخوان آدمو تحقیر کنن ولش کن ارزش نداره 

من میگم این آدم خودش کمبود داره میخواد از تو ایراد بگیره که ضعفای خودشو بپوشونه و دربرابرت کم نیاره ...

دعا کنید بتونم....بخدا خودمم معلممم...ورزشکارم..هرکی م و میبینه به خدا همیشه ازم تعریف میکنن....

خیلی میترسم آخه مشکل پوستی هم دارم ...

کلا پسرا به خاطر نوع تربیتشون اعتماد به سقفشون بالاست خودشون پِهِنم که باشن فک میکنن کیک فنجونی ان .یه دو بار بزنی تو برجکش میفهمه چه خبره 

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .
ايشون شخصيتشون عيب نگره اگر ادم حساسي هستي باهاش به شت اذيت ميشي اگر ميواي باهاش باشي بايد حساسيتتو ...

منم خیلی حساسم خیلی..تو زندگیم بینهایت سختی کشیدم.بارها ب خودکشی فک کردم....دیگ نمیتونم عذاب بکشم

ایشون یه کم روش زیاده ولی ترسناک نیست چرا ازش می ترسی

عزیزم ادامه رابطه با این آدم به صلاح نیست ، ما هم پادری نیستیم هر کی از راه رسید لگدمالمون کنه .

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا

تمام مردایی که خودشونو کمتر میدونن خیانت میکنن چون تنها راه بزرگ تر شدن که بی تلاش و بی پول بهش دست پیدا میکنن دوست داشته شدن مخفیانس 

این موفقیت احمقانه تنها راه جبران کمبوداشونه 

الانم که نصف دخترامون تنها موفقیتو دلبری میدونن پس راهشم بازه 

این مرد به احتمال زیاد در آینده خیانت خواهد کرد 

سلام عزیزم خوبی؟برا خانم شوهرت اون پیامه رو فرستادی؟حدس میزنم ندادی مگه نه ؟

سلام مهربونم خوبم خدا رو شکر...

نه عزیزم نفرستادم اینجوری خودم راحت ترم

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
2706