2410
2553

دکتر دختر من گفت گیگوز بده به نوزادت ولی بچه ی من حتی ده سی سی از گیگوزو دل نشین نخورد خودم سرخود رفتم اپتامیل ۱ گرفتم براش عاشق این شیر خشک شده جوری شده وا بدم دیگه زیر بار سینه خودم نمیره

من همونیم که ناخواسته باردار شده بود🥴 تمام آینده رو فقط برای پسرش برنامه ریزی کرده بود و نمیتونست عضو جدیدو بپذیره😓 افسردگی گرفته بود هیچ جوری با بارداریش کنار نمیومد😖 دنبال دارو و روش های سقط بود😭،الان همون جنین ناخواسته به دنیا اومده 😊یه دختر به زیبایی و سفیدی فرشته ها🥰.اون روی شوهرمو با اومدن دخترمون بعد از ۸ سال زندگی مشترک تازه دیدم 😆جوری قربون صدقه ی دخترمون میره و تو آغوش میگیرتش که باورم نمیشه این مرد همون شوهر  خجالتی و کم عاطفه است که  به زبون اوردن احساساتش خیلی براش سخت بود😮،باشه. هر روز میگم خدایا هزار مرتبه شکرت که این فرشته کوچولورو به ما دادی(مادر بزرگ یکی از شاگردای دوسال پیشم بعد از دوسال بی اطلاعی از هم خواب دیده بود توی تاریکی توی یه خونه چراغ سبز روشن بوده از ادما میپرسیده این خونه کیه بهش میگفتن خونه خانم معلم طاهاست.مادر بزرگ طاها صبح بلند میشه به دخترش زنگ میزنه میگه مامان امروز حتما به معلم پسرت زنگ بزن احوالشو بپرس این خوابو دیدم حتما چیزی هست.تو اوج ناراحتی من و تصمیم جدیم برای سقط این خانم با تعریف کردن خواب مادر ساداتش منو از حماقتی که میخواستم بکنم منصرف کرد.دعای خیرم همیشه بدرقه راه عزیزان مادر بزرگ طاها خواهد بود.🌹💝(اگر به قدر یک جمله تونستید کسی را از خواب غفلت بیدار کنید دریغ نکنید شاید یک جمله شما زندگی بخشید به کسی💝💝💝💝) )الهی لحظه لحظه ی  زندگی تک تکتون  پر از اتفاقای ناخواسته شیرین و پر از ارامش مث شیرینی اتفاق ناخواسته ی ما باشه.        خداوندا به اندازه تمام هستی شکرت .                    
پزشک تجویز کرده واسه کوچولوتون؟

نه عزیزم خودم دادم ولی بعدا ب دکترشم گفتم گفت خوبه همونو بده الان پسرم ۳سالشه 

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اره منکه نگفتم‌باعث لاغری میشه.میگم‌رژیمی ینی‌متناسب با وزن کودکه.ن چاق میکنه ن لاغر.ولی نان بی رویه ...

اره دقیقا موافقم

دکتر دختر من گفت گیگوز بده به نوزادت ولی بچه ی من حتی ده سی سی از گیگوزو دل نشین نخورد خودم سرخود رف ...

منم دوست دارم بچم که به دنیا اومد هم شیرخشک بدم هم شیر خودمو

حالا نمیدونم چکار کنم که شیر خودمم بخوره

شما چطور اینکارو میکنی؟مثلا چند وعدا در روز شیرخشک میدین؟

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
دکتر دختر من گفت گیگوز بده به نوزادت ولی بچه ی من حتی ده سی سی از گیگوزو دل نشین نخورد خودم سرخود رف ...

نوش جونش آخه پسر من هیچ شیرخشکی رو درست حسابی نمیخوره از دوماهگی هم دیگه شیر خودمو نخورد

منم دوست دارم بچم که به دنیا اومد هم شیرخشک بدم هم شیر خودمو حالا نمیدونم چکار کنم که شیر خودمم بخو ...

اصلا اینکارو نکن بجز هزینه های سنگینش بعد ۲ماه دیگه اصلا سینه خودتو نمیگیره چون شیرخشک خوشمزه تر و راحت تره براش خوردنش منم اشتباهم همین بود گفتم کمکی میدم دیگه عادت کرد اصلا سینم نمیگرفت جیغ میزد 

2714
اصلا اینکارو نکن بجز هزینه های سنگینش بعد ۲ماه دیگه اصلا سینه خودتو نمیگیره چون شیرخشک خوشمزه تر و ر ...

چه بد😢

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
اصلا اینکارو نکن بجز هزینه های سنگینش بعد ۲ماه دیگه اصلا سینه خودتو نمیگیره چون شیرخشک خوشمزه تر و ر ...

من اصلا به پسرم کمکی ندادم حتی شیشه هم ندادم اما یدفه دیگه خودش سینمو دوماهگی پس زد

اما دخترم از همون اول بهش کمکی دادم تا آخرشم جفتشو خورد

منم دوست دارم بچم که به دنیا اومد هم شیرخشک بدم هم شیر خودمو حالا نمیدونم چکار کنم که شیر خودمم بخو ...

من از ۲۵ روزگیش شروع کردم درحد یک وعده شیر خشک بهش دادن اخه اول مهر باید برم سرکار مسخاستم زمانی که پیش مامانه شیشه رو بگیره.ولی ۱۴ روز به هر روش و صبر وحوصله ای که به خرج دادم بچه ام زیر بار شیرخشک نرفت بعد اپتامیل براش گرفتم دیدم از همون دفعه اول که براش درست کردم با اشتها خورد و منم دیگه ۳۰ سی سی صبحا بهش میدم ۳۰ سیسی شبا موقع خواب.بعضی اوقاتم گرسنه میشه اینقدر نق میزنه و زیر بار سینه نمیره مجبور میشم بهش شیشه بدم اروم که شد بین خوردنش سینه خودمو میزارم دهنش

من همونیم که ناخواسته باردار شده بود🥴 تمام آینده رو فقط برای پسرش برنامه ریزی کرده بود و نمیتونست عضو جدیدو بپذیره😓 افسردگی گرفته بود هیچ جوری با بارداریش کنار نمیومد😖 دنبال دارو و روش های سقط بود😭،الان همون جنین ناخواسته به دنیا اومده 😊یه دختر به زیبایی و سفیدی فرشته ها🥰.اون روی شوهرمو با اومدن دخترمون بعد از ۸ سال زندگی مشترک تازه دیدم 😆جوری قربون صدقه ی دخترمون میره و تو آغوش میگیرتش که باورم نمیشه این مرد همون شوهر  خجالتی و کم عاطفه است که  به زبون اوردن احساساتش خیلی براش سخت بود😮،باشه. هر روز میگم خدایا هزار مرتبه شکرت که این فرشته کوچولورو به ما دادی(مادر بزرگ یکی از شاگردای دوسال پیشم بعد از دوسال بی اطلاعی از هم خواب دیده بود توی تاریکی توی یه خونه چراغ سبز روشن بوده از ادما میپرسیده این خونه کیه بهش میگفتن خونه خانم معلم طاهاست.مادر بزرگ طاها صبح بلند میشه به دخترش زنگ میزنه میگه مامان امروز حتما به معلم پسرت زنگ بزن احوالشو بپرس این خوابو دیدم حتما چیزی هست.تو اوج ناراحتی من و تصمیم جدیم برای سقط این خانم با تعریف کردن خواب مادر ساداتش منو از حماقتی که میخواستم بکنم منصرف کرد.دعای خیرم همیشه بدرقه راه عزیزان مادر بزرگ طاها خواهد بود.🌹💝(اگر به قدر یک جمله تونستید کسی را از خواب غفلت بیدار کنید دریغ نکنید شاید یک جمله شما زندگی بخشید به کسی💝💝💝💝) )الهی لحظه لحظه ی  زندگی تک تکتون  پر از اتفاقای ناخواسته شیرین و پر از ارامش مث شیرینی اتفاق ناخواسته ی ما باشه.        خداوندا به اندازه تمام هستی شکرت .                    
من اصلا به پسرم کمکی ندادم حتی شیشه هم ندادم اما یدفه دیگه خودش سینمو دوماهگی پس زد اما دخترم از هم ...

منو خاهرم باهم زایمان کردیم دوتامونم بچه هامون زردی کم داشت برا رفع شدنش شیرخشک دادیم دیگه اصلا ول نمیکردن بچه هامون 

2706