2726
قبل از افرینش ادم وحوا حضرت مریم وجود داشته یا خیر؟ مگ نمگن ب عقیده خودشون همسر خداس؟

من یکی دو تا دوست مسیحی داشتم خودمم رشتم مرتبط با ادیان بود خیلی در موردشون خوندم اولین باره این حرف رو میشنوم

یا اشتباه متوجه شدی 

یا گروه خاصی بر این باورن

یا من اطلاعاتم ناقصه

🖤 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه نداشته

ی سوال دیگ 

قبل ادم وهوا زمین وجود داشت یا تا از بهشت رانده شدن خدا افرید زمینو 

یا شیطان و بقیه فرشته ها تو بهشت بوئدن و خدا رو پرستش میکردن؟

ن خدا ک جای خودشو داره میگم خدا اول حضرت مریم رو خلق کرد/.

نه شنیدم به فرشته ها هم اعنقاد دارن اونا هم میدونن قرشته ها شیطان و حتی اجنه که همون شیاطین صداشوندمیکنن قبل از آدمیزاد بوده .البته طبق فیلمها و کارتوناشون.اونا به حضرت آدم و حوا هم اعتقاد دارن ولی میگن خدا با یه انسان که حضرت مریم بود ازدواج کرد و مسیح بدنیا اومد

اشتباهم این بود هر جا رنجیدم خندیدم فکر کردند درد ندارد ضربه ها را محکم تر زدند...
من یکی دو تا دوست مسیحی داشتم خودمم رشتم مرتبط با ادیان بود خیلی در موردشون خوندم اولین باره این حرف ...

ن من اگ اطلاعاتم ناقص نبود یا بلدن بودم ک نمپرسیدم

قبل از افرینش ادم وحوا حضرت مریم وجود داشته یا خیر؟ مگ نمگن ب عقیده خودشون همسر خداس؟

فیلم سینمایی مریم مقدس ببینید نه ورژن ایرانی همه تولیدات جهان راه 

چقدر اطرافش سیاه لشکر بوده اونا پس چیکاربودن که اول حضرت مریم بود بعد ادم ها اومدن 

قبل حضرت عیسی حضرت موسی به پیامبری رسیده بود پس اونا چی بودن 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2706