2726
عنوان

کسی از حدیث کسا حاجت گرفته؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 19855 بازدید | 58 پست
چقدر وقت میگیره در روز ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من حدود ۴۵ دقیقه تا نهایت یک ساعت ولی اکثرا همون ۴۵ دقیقه دیگه حفظ شدم 

تو با خدای خود انداز کار و دلخوشدار که رحم اگر نکند مدعی خدا بکند
نه چله حق شناس بله تا بتونم دروغ و غیبت و حجاب ... رعایت میکنم 

برای هرچی خوندی تا حالا گرفتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟راستش من یه نایب گرفتم اینجا تو نی نی سایت که اصلا فکر نکنم خوند باشه ضد و نقیض تو حرفاش زیاد بود نوع رفتارش باعث شده بود که احساس کنم کشکه از یه طرف هم روزا کوتاه شده خودم نمیتونم سرکار هستم 

فقط لطف خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از ختم الله الرحمن الرحیم   جواب گرفتم هنوز ختمم تموم نشده

عزیزم حاجتتو نگو فقط ی سوال حاجتت ممکن بود یا در خد معجزه؟

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»
2728
عزیززززززم  اینکه ب بزرگواریشون شکی نیست من از ختم ۱۲هزار بار یاعلی ک خوندم ب ۳ ساعت نکشید جا ...

چرا من برای ازدواجم انجام دادم نشد ختم بسم الله و ... ولی این بار یکی دو تا ختم برداشتم باید باید جوابمو بده خداجونم 

عزیزم حاجتتو نگو فقط ی سوال حاجتت ممکن بود یا در خد معجزه؟

معجزه کرد واقعا میگم در عین ناباوری واقعا شاید برای هرکی بگم بگه امکان نداره من میخاستم یه حاجت بگیرم ولی سه تا دغدغه هام با درست شدن اولی حل شد مثلا شما بخای فرزندت فقط دانشگاه قبول بشه اما رشته ای قبول بشه که هم سربازیش وهم شغلش درست بشه تازه تو دوران تحصیل حقوق بگیره بیمه بشه ازسن کم سابقه کاری براش محاسبه بشه یعنی معجزه 

چرا من برای ازدواجم انجام دادم نشد ختم بسم الله و ... ولی این بار یکی دو تا ختم برداشتم باید باید جو ...

به مامانت بگوبرات بخونه دعای مادر میگیره

معجزه کرد واقعا میگم در عین ناباوری واقعا شاید برای هرکی بگم بگه امکان نداره من میخاستم یه حاجت بگیر ...

خدا رو شکر

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»

حالا یکی مثل من که مامانش براش دعا نمیکنه تکلیفش چیه😞😖

خوش به حال اونایی که مادراشون براشون دعا میکنن واقعا باید قدرشونو بدونن خیلی خوش شانسن

هر کی یه تقدیری داره خدایا خودت تقدیرم رو بخیر بگردون🙏
حالا یکی مثل من که مامانش براش دعا نمیکنه تکلیفش چیه😞😖 خوش به حال اونایی که مادراشون براشون دعا م ...

بهش خوبی کن دعات میکنه

عزیززززززم  اینکه ب بزرگواریشون شکی نیست من از ختم ۱۲هزار بار یاعلی ک خوندم ب ۳ ساعت نکشید جا ...

قربون خدا و حضرت علی برم😢

آره مگه میشه در خونه ی این بزرگا با دل شکسته بری و دست خالی برگردی.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍

راستش مامانم زیاد حوصله این کارارو نداره بیچاره خیلیم ذهنش درگیره به خاطر مریضیه خالم و پدربزرگم خودم هم که شاغلم و دانشجو وقت نمی کنم می شه مثلا هفته ای یکبار خوند ؟

2706