1421
1411
عنوان

کسی از حدیث کسا حاجت گرفته؟؟؟؟؟

344 بازدید | 42 پست

من میخوام تا فردا چهل مرتبه بخونمش

یعنی میشه بجای چهل روز چهل مرتبه بخونی و حاجت بگیری؟

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
محمد فاضل من ب زودی خودش رو در سونو انومالی نشون میده ب حرمت اسم بزگوار حضرت محمد😊😊.خدایا بچمو سپردم ب خودت سالم بزارش بغلم خدا جونم

اره مهم نیته واین که از ته دلت بخوای حالا نذر هرچی باشه ان شاءالله قبول بشه وحاجتت رو بگیری

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میدونم معجزه ای تو راهه، تو مهربون تر ازاون چیزی هستی که بخوام تصور کنم☺

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1432
اره عزیزم چرا نشه ولی میتونی چهل تا بخونی ؟؟؟؟

حاجتم خ مهمه خیلیییی تا خیلی تا اخررهفته وقت هست روزی ده بار بخونم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
محمد فاضل من ب زودی خودش رو در سونو انومالی نشون میده ب حرمت اسم بزگوار حضرت محمد😊😊.خدایا بچمو سپردم ب خودت سالم بزارش بغلم خدا جونم

من ختم ۵ هفته ایش و برداشتم یعنی تا ۵ هفته هر سه شنبه به نیت ۵ تن یکبار حدیث کسا میخوندم برای بچه دار شدنم.

من دو تا سقط داشتم،یه لولم بسته بود،پولیپ رحم داشتم،زخم شدید داشتم،پلی کیستیکم و کلی مشکل دیگه اما خدا خواست و هنوز ۵ هفته تموم نشده بود و وقت عمل داشتم که فهمیدم باردارم خدا رو شکر.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
من شنیدم و‌البته عمل کردم اینکه از یکشنبه تا پنج شنبه روزی یه بار بخونی انشالله حاجت روا باشی خانم

یعنی چهل مرتبه نشه؟ 

متاسفانه واسه شنبه دیگ وقت ندارم دوشنبه باید برم دکتر

باز اینم امتحان میکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1394
همیشه به مهربونی خدا امیدوار باش منم برات دعا میکنم تونستم یه کسا هم من میخونم برات دوستم ولی با اعت ...

اره اعتقاد چجوری گلم؟

من وسطش استرس میگیرم ک اگ حاجتمو نداد اگ فلان 

یا اگ قراربود بهم میداد وازین چرتو پرتا میاد سراقم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره اعتقاد چجوری گلم؟ من وسطش استرس میگیرم ک اگ حاجتمو نداد اگ فلان  یا اگ قراربود بهم میداد ...

من از ختم الله الرحمن الرحیم   جواب گرفتم هنوز ختمم تموم نشده

تو با خدای خود انداز کار و دلخوشدار که رحم اگر نکند مدعی خدا بکند
من شنیدم و‌البته عمل کردم اینکه از یکشنبه تا پنج شنبه روزی یه بار بخونی انشالله حاجت روا باشی خانم

خواهرم یعنی چی از یکشنبه تا پنجشنبه؟؟

ینی فقط تو این روز ها بخونم؟شنبه و جمعه نخونم؟

سبحان الله
1427
من ختم ۵ هفته ایش و برداشتم یعنی تا ۵ هفته هر سه شنبه به نیت ۵ تن یکبار حدیث کسا میخوندم برای بچه دا ...

عزیززززززم 

اینکه ب بزرگواریشون شکی نیست

من از ختم ۱۲هزار بار یاعلی ک خوندم ب ۳ ساعت نکشید جابجا شدم از تو خونه مادرشوهرم ی اتفاقا خیلیییییی عجیب افتاد 

این بود من ختمو خوندم همینجوری ک از سر جامماز پاشدم ی مارمولک روی لوله ی ظرفشورم بود بعد دوتا شدن 

من اینقد گریه کردم زنگ زدم ب سوهرم

شوهرم اومد دید گفتم ازینجا بریم من حاملم گفت باشه سریع تا هشت شب ما جابجا شدیم از خونه مادرشوهر ب خونه خودمون

باورت نمبشه این مارمولکا اگ نبودن من خ شوهرم سر جابجای اذیت میکرد اونروز معجزه حضرت علی ر ب چشم دیدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره اعتقاد چجوری گلم؟ من وسطش استرس میگیرم ک اگ حاجتمو نداد اگ فلان  یا اگ قراربود بهم میداد ...

باید بخونی واصلا با خودت فکر نکنی نمیشه هرچی تو ذهن ما نشدنیه برای خدا آسونه حتی اگر حاجت نگیری بهترش را بهت میده 

تو با خدای خود انداز کار و دلخوشدار که رحم اگر نکند مدعی خدا بکند
من از ختم الله الرحمن الرحیم   جواب گرفتم هنوز ختمم تموم نشده

همین که چهل روز بشه؟؟ 

اینم میخونم

حسابی از خدا دوررر شدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم من جواب گرفتم از اعماق وجودم میگم من جواب گرفتم

گلم چجوری خوندین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1339