2733
2739
عنوان

ست کردن صورتی با؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 407 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مرسی بچه ها به نظرتتون سرمه ای اصلا بهش نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

احتمال داره بیاد .بستگی ب رنگت داره.

منم خونم صورتی سفیده، کاغذ دیواریم مبل، داخل فرش، البته من تو فرشم رنگ خیلی داره و تیره هم داره که رنگ روشنش جبران بشه، 

تو اشپزخونمم سفید طوسیه

نيستَمِتون ، نه همتون ،بيشترتون
2738
مرسی بچه ها به نظرتتون سرمه ای اصلا بهش نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فقط طوسی (توسی) و آبی پاستیلی

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

بنفش 

زرد 

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 
احتمال داره بیاد .بستگی ب رنگت داره. منم خونم صورتی سفیده، کاغذ دیواریم مبل، داخل فرش، البته من تو ...

برا منم چوبش سفیده و فرشم صورتی سفیده اما حاشیه هاش خیلی کم صورمه ای هم داره

2706