2726
عنوان

استرس دارمممم

| مشاهده متن کامل بحث + 197 بازدید | 32 پست
اونا از لحاظ روانی نرمال نیستن نمیخواد خودتو با اونا مقایسه کنی درستو خوب بخون

باشه عزیزم 

مرسی از امیدت  

𖤐⃟♥️••.❀.ʏᴏᴜʀ ᴘʟᴀᴄᴇ ɪs ɪɴ ᴍʏ ʟɪғᴇجای تـو در جانِ مـن است..                      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=10528773   2]منم تجربی  ولی واسه دکتری و ... نمیخونم  شغلم فوتباله میخوام اگر ...

منظورم همون کارم بود 

فوتبالیستم 

برای اون خانوم میخواستم توضیح بدم گفتم شغلم فوتباله  

2728
ایشالله سال بعد رتبت خوب باشه گلم

میخوام برم پیام نور...ولی مادرم میگه بخون   چون میدونن تواناییش رو دارم  .ولی بقیه خانواده میگن برو پی بقیه زندگیت ...همش از تنبلی خودم بود و بهانه ..مثلا خواهرم یه روز در میون میاد خونمون و خواهر زاده ام شیطونه ..منم میرفتم اونور و باهاش بازی میکردم ..به احتمال زیاد  همراه با دانشگاه میخونم.😐...هیچوقت کار من رو انجام نده . از عرش رسیدم به فرش ..استادم بهم میگفت ان شاءالله مدیر بیمارستان بشی ولی حالااااا😤

میخوام برم پیام نور...ولی مادرم میگه بخون   چون میدونن تواناییش رو دارم  .ولی بقیه خانواده ...

الهی عزیزم 

ایشالله یه دانشگاه خوب قبول بشی گلم 

عزمت رو جزم کن امروز فردا کنی هیچی نمیشه 

اولین بار با ی فوتبالیس خانم هم صحبت میشم 😁 خوشبختم و آرزوی موفقیتتو دارم راستی بازیتون چطوره!؟

فدات گلم 

افتخاریه برای من 

پستم دفاع میانیه (دفاع وسط)

داخل ترکیب ثابت هستم 

مربیمون که خداروشکر راضیه 

فدات گلم  افتخاریه برای من  پستم دفاع میانیه (دفاع وسط) داخل ترکیب ثابت هستم  مرب ...

کارتون سخته و پوستتون حساس موفق باشید من تو جوانان استقلال ی زمونی بازی کردم ولی جوش ی جوری کلن پارتی بازی بود بعد اتمام قراردادم گذاشتمش کنار برا پسرها که باید زیاد پول خرج کنی تابه جایی برسی  

نخواستیم بابا!
کارتون سخته و پوستتون حساس موفق باشید من تو جوانان استقلال ی زمونی بازی کردم ولی جوش ی جوری کلن پارت ...

آره گلم پستمون بسیار حساسه 

موفق باشی گلم

2706