2703
2553
عنوان

استرس دارمممم

197 بازدید | 32 پست

کنکور شده بلای جانم 

۹۹ کنکور دارم استرس نداشتم ولی انقدر بعضیا رو دیدم مینالن از کنکور و ... دیگه واقعا ترس برم داشته 

نگین اووو کو تا ۹۹ 

مثل برق و باد میگذره 

ولی خیلی میخونم تعریف از خودمم نباشه درسم خوبه 

همه امید میدن 

ولی انقدر دیدم یکی شبیه خودم بوده شده رتبه 1000000۴ به خودم میگم نکنه خراب کنم 

𖤐⃟♥️••.❀.ʏᴏᴜʀ ᴘʟᴀᴄᴇ ɪs ɪɴ ᴍʏ ʟɪғᴇجای تـو در جانِ مـن است..                      

ترس نداشته باش خودتم باکسی مقایسه نکن به خودت ایمان داشته باش اگه به قول خودت خوب میخونی پس حتما موفق میشی

یه مامان عصبی ولی در این حال مهربون و دل نازک😁دارم تمام سعی خودمو میکنم مشکلاتیو که توزندگیم از سربی تجربگیم به وجود اومدن درست کنم به امیدویاری خدا🙏🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
رشتت؟خواهر منم سال دیگه کنکور داره تجربیه

منم تجربی 

ولی واسه دکتری و ... نمیخونم 

شغلم فوتباله میخوام اگر اومدم بیرون از فوتبال بعدش یه کاری داشته باشم که بتونم در آمد کسب کنم 

کنکور اصلا ترس نداره اینو جدی میگم آدم تا نرفته فکر میکنه یه چیز عجیب غریبیه....ولی عین بقیه آزمونا که میدی هیچ فرقی نداره وقتی شروع کنی انقدر غرق میشی توش که همه چییی از یادت میره 

ترس نداشته باش خودتم باکسی مقایسه نکن به خودت ایمان داشته باش اگه به قول خودت خوب میخونی پس حتما موف ...

آره گلم منم مقایسه نمیکنم 

ولی تو دانشگاهمون بعضیا انقدر ناله میکنن ببخشید ببخشید گلم ولی انگار زایمان طبیعی کردن یا کوه کندن

2714
منم تجربی  ولی واسه دکتری و ... نمیخونم  شغلم فوتباله میخوام اگر اومدم بیرون از فوتبال ب ...

موفق باشی نه خواهرم میخواد برا دندون پزشکی یا زنان زایمان بخونه 

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏
کنکور اصلا ترس نداره اینو جدی میگم آدم تا نرفته فکر میکنه یه چیز عجیب غریبیه....ولی عین بقیه آزمونا ...

آره 

ولی پارسال من خواهرم کنکور داشت رفتم 

دیدم یکی تشنج کرده یکی سکته یکی ...  

موفق باشی نه خواهرم میخواد برا دندون پزشکی یا زنان زایمان بخونه 

مرسی عزیزدلم 

منم میخوام برای دندان پزشکی یا مغز و اعصاب بخونم

مثل من که درسم عالی بوداااا  .امثال شدم 55000تجربی بعد پنج سال کنکور .مزخرف ..کم خوندم ..موقع ک ...

ایشالله سال بعد رتبت خوب باشه گلم

2706