2726
عنوان

نکات طلایی جا کردن خودتان در دل خانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 2926 بازدید | 208 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خانمهای عززززززیز 

من خودم عروس هستم,  مادر شوهر دارم,  خواهرشوهر دارم,  برادرشوهر دارم 

اونایی که میگن مگه خانواده شوهر کی هستن که بخایم احترام بزاریم؟ درک میکنم اختلافات هست,  اذیت شده اید,  ولی اگه زن برادر شمادرباره شما و مادرتون چنین سخنانی بگه,  خوشتون میاد؟ 

اگه خدا به شما پسری داد و بعدا عروستون اینجور درباره شما حرف بزنه خوشتون میاد؟ 

می ونم الان عده زیادی میگن , اگه ما هم اینجوری با عروسمون رفتار کردیم , پس حقمونه 

بزارید یه چیزی براتون بگم , من شاغلم,  اکتر همکارام میگن, مادرمون عروسهامون رو بیشتر از ما دوست. داره و چه احترامی به عروسهامون میزاره,  اما مادرشوهر من!!!  دریغ از احترام, 

اما همونهارو اگه پیش زنن برادرهاشون بری,  ازشون شاکی هستن 

ما همیشه فک میکنیم خودمون رفتارهامون اکترا درسته و خانواده شوهرامون, کینه ای و کم درک و فهمن, و... و... و

بخدا من خانم هستم آقا نیستم فقط میخاستم امیدوار باشم☺☺☺
حالا انگار خودمون تو دلشون جا کنیم چه گلی به سرمون میزنن!!! نخواستم اصن

از خوب بودن زیادی بپرهیزید!
اگر تمام سعی خود را برای بسیار خوب و فرمانبردار بودن جلوی خانواده همسر بکار گیرید احتمالاً در پایان روز بسیار از رفتار خود راضی خواهید بود

اما با محبت بیش از حد
در عمل از جاذبه و شدت اغواگری خود کاسته اید و حتی ممکن است پس از مدتی باعث دلزدگی همسر خود شوید.
وقتی یک تقاضای طبیعی دارید خانواده همسرتان به عنوان فردی پر توقع به شما نگاه میکند

نیکی بیش از اندازه به ندرت کسی را شیفته می کند.

مدیریت در زندگی داشته باشید 

2728
که مهربون مطلق باشی 

١)باورهاي غلط و انتظارات نادرست را رها كنيد
مثل اينكه همسرم را تغيير ميدهم! ، يا همينم كه هستم!

٢)احترام خانواده همسرتان را خدشه دار نكنيد.

٣)همسرتان را در موقعيتي  قرار ندهيد كه مجبور به انتخاب ميان شما و خانواده اش باشد.

٤)همسرتان را با شخص ديگري مقايسه نكنيد (حتي در ذهنتان)q

٥)براي همسرتان والد نباشيد، دوست و همراه باشيد.

٦)مشكلات جنسي تان را از ابتدا جدي بگيريد و در صورت لزوم با يك متخصص صحبت كنيد.

٧) احساس ناراحتي خود را پنهان نكنيد و سركوب نكنيد و صادقانه و با لحني مهربان مطرح كنيد.

٨)مسائل خصوصي زندگي زناشويي را با پدر و مادر، فاميل يا دوستان هرگز مطرح نكنيد.

٩) با شك و بدبيني زندگي نكنيد، اگر متوجه مسئله اي شك برانگيز شديد و شخصيت شكاكي نداريد، بدون قضاوت و با ارامش حتما مطرح كنيد و از كارهاي پليسي دوري كنيد.q

١٠) در حضور ديگران با شوخي هاي بي مورد به خاطر خنده اطرافيان همسرتان را تحقير نكنید

وا میخوام صد سال سیاه تو دلشون جا نداشته باشم به چه دردم میخوره😑😐 چقدر درگیر خانواده شوهر هستین

١)باورهاي غلط و انتظارات نادرست را رها كنيد
مثل اينكه همسرم را تغيير ميدهم! ، يا همينم كه هستم!

٢)احترام خانواده همسرتان را خدشه دار نكنيد.

٣)همسرتان را در موقعيتي  قرار ندهيد كه مجبور به انتخاب ميان شما و خانواده اش باشد.

٤)همسرتان را با شخص ديگري مقايسه نكنيد (حتي در ذهنتان)q

٥)براي همسرتان والد نباشيد، دوست و همراه باشيد.

٦)مشكلات جنسي تان را از ابتدا جدي بگيريد و در صورت لزوم با يك متخصص صحبت كنيد.

٧) احساس ناراحتي خود را پنهان نكنيد و سركوب نكنيد و صادقانه و با لحني مهربان مطرح كنيد.

٨)مسائل خصوصي زندگي زناشويي را با پدر و مادر، فاميل يا دوستان هرگز مطرح نكنيد.

٩) با شك و بدبيني زندگي نكنيد، اگر متوجه مسئله اي شك برانگيز شديد و شخصيت شكاكي نداريد، بدون قضاوت و با ارامش حتما مطرح كنيد و از كارهاي پليسي دوري كنيد.q

١٠) در حضور ديگران با شوخي هاي بي مورد به خاطر خنده اطرافيان همسرتان را تحقير نكنید

چگونه انها خودشان را در دل ما جا کنن🤔🤔🤔🤔🤔

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
2706