2726
عنوان

نکات طلایی جا کردن خودتان در دل خانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 2926 بازدید | 208 پست
من همه ۱۲مورد روبه اضافه سرویس دادنهای بیجام انجام دادم نشد که نشدچون فکر کردن حق مسلمشونه 

حیف حیف. .  اخه همه هم این راه رو میرن دور از جون جمع من خودمو میگم از خر هم خرترم ...خر یه بار پاش میره تو چاله دیگه از اون مسیر نمیره

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد ، خواهان کسی باش که خواهان تو باشد .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واسه خانواده شوهر فقط باید بر اساس قانون جنگل برخورد کنی😐😐

یعنی بخوری تا خورده نشی   

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
گل گفتی عزیزم از لحاظ روانی سالم باشن آمین

امین

بعضیا پسر دوماد میکنن اختلال روانی چند سالشون شکوفا میشه

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد ، خواهان کسی باش که خواهان تو باشد .
2728
این چی میگیه این داره بد میگه یا من بد متوجه شدم . ســعی کنید برای تصمیم‌گیری‌های  بزرگ خانه، ...

شما و همسرتان قدرتمندتر از چیزی هستید که فکر می‌کنید. تصمیم‌گیرنده شمایید. شما حدومرز دیدوبازدید،‌ جشن‌ها، دیدن نوه‌ها و سایر امور را مشخص می‌کنید. خودتان را دست‌کم نگیرید. اگر نخواهید، هیچ‌کس نمی‌تواند برنامه‌اش را به شما تحمیل کند.

این چی میگیه این داره بد میگه یا من بد متوجه شدم . ســعی کنید برای تصمیم‌گیری‌های  بزرگ خانه، ...

اتفاقا احتمال بروز درگیری بیشتر میشه 

نظر بدن بعد نظر اونا احرا نشه بیاو جواب بده

شما و همسرتان قدرتمندتر از چیزی هستید که فکر می‌کنید. تصمیم‌گیرنده شمایید. شما حدومرز دیدوبازدید،‌ ج ...

شما گفتین . ســعی کنید برای تصمیم‌گیری‌های  بزرگ خانه، نظر مادرشوهرتان را جویا شوید. بدین ترتیب هم از به وجود آمدن درگیری‌های احتمالی پیشگیری کرده‌اید و هم برای او احترام قائل شده‌اید. ما که از اول گفتیم خودمون باید تصمیم بگیریم که

ببخشید ولی می‌خوام جا نکنم

پس جسارت داشته باش و زندگی کن ...
اما جوری که خودت دوست داری ،
نه جوری که دیگران از تو انتظار دارند !
مهم نیست که تا مقصدت می رسی یا نه ،
و مهم نیست که تمامِ آرزوهایت محقق می شوند یا نه ،
مهم این است که حالِ دلت خوب باشد !
پس تا میتوانی شاد باش و از لحظه لحظه ی زندگی ات لذت ببر ...
و خودت باش ؛
خودت حاکم و معیار و قاضیِ کارهای خودت ،
خودت همه کاره ی دنیای خودت ،
و انگیزه ی آرزوهای خودت ...
تو نیاز به تاییدِ هیچکس نداری !!!

اتفاقا احتمال بروز درگیری بیشتر میشه  نظر بدن بعد نظر اونا احرا نشه بیاو جواب بده

دقیقا

مادر شوهر من میگفت خودتونو تو قرض نندازین چرا میخواین با وام خونه بخرید 

اگر به حرفش گوش داده بودم چی مشد با این وضع گرونیا

میخام صد سال جا نکنم  دارن هفته بعد میرن کربلا  سه شنبه میان تهران که از اینجا برن شوهرم ...

اره عزیز دلم باید شوهرتو بخان تا خودت رو هم بخان والا هر کاری کنی تو دلشون نمیتونی جا باز کنی

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2706