2726
عنوان

نکات طلایی جا کردن خودتان در دل خانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 2926 بازدید | 208 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچکدوم قبول ندارم 😊 منبع این مطالب از کجاست؟

اصن استارتر در  رفت تا استقبالو دید

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
2728

نکات طلایی چزوندن قوم شوهر کی میاد به بازار؟

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
خدا کنه ادم گیر خانواده خوب بیفته که از لحاظ روانی سالم باشن وگرنه 12 نکته که هیچی قانون طبیعت رو هم ...

گل گفتی عزیزم از لحاظ روانی سالم باشن آمین

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
اصن استارتر در  رفت تا استقبالو دید

🤣🤣🤣فک کنم این خودش مادرشوهر بود عروسشم اینجا بود 😂

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
فقط شماره ۴😑😑😑😑😑😑😑😑 اونو ک خوندم دیگه ادامه ندادم 😳😳😂

افرین

یاد بگیرید شرایط را از دریچه‌ی نگاه خانواده همسرتان ببینید و اگر موافق چیزی نبودید، پخته رفتار کنید

من فقط با احترام و کمک تو کارا به مادرشوهرم تونستم موفق بشم 

والا مادرشوهر من عروسو غریبه ای بیش نمیدونه...نمیذاره حتی کمکش کنیم..‌منم میگم فدای سرم مث خودشونم

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

نکاتت خوب بود ولی شماره 4 تجدید نظر کن

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
اها😮

والا من خیلی دختر مهربونی هستم و بودم دختر یه دونه یزدی عشق باباش اینقدر از محبت بابا سیر بودم ...یادمه عقدی بودیم اینا همه شون تولد گرفتن تک تک منم کادو سنگین در حد طلا اینا بردم نوبت من شد گفتم منم میخوام تولد بگیرم گفتن هیسسسس نگو بابا یعنی پدرشوهر بدش میا 😵

دیگه بعد تحمل کردن دو سال ....هی بابام ارامم میکرد نمیدونم یهو یه گرگی تو وجودم زنده شد که دهنشو سرویس کردم و به گوه خوردن افتادن والان منو میپرستن ولی چه فایده روزای خوبم رو به گو کشیدن 

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد ، خواهان کسی باش که خواهان تو باشد .

خانواده ها با هم فرق دارن ،مثلا خانواده شوهر من هر کی از بالا بهشون نگاه کنه بیشتر تو دلشون جا داره، ازشون نظر بخوای که فکر میکنن خودت ناتوان ذهنی جسمی هستی و ...

پندار نیک، گفتار نیک، کردار نیک .
افرین یاد بگیرید شرایط را از دریچه‌ی نگاه خانواده همسرتان ببینید و اگر موافق چیزی نبودید، پخته رفتا ...

مثلا بزرگترین تصمیم یه زندگی بچه دار شدنه

یعنی مادرشوهرم و دعوت کنم حضور داشته باشه او موقع؟ یا ازش بپرسم امشب اجازه میدین؟

تروخدا ول کنید این حرفارو 

من سعی میکنم انسان باشم همین اگر فهمیدن ادامه میدم هرجا نفهمیدن اونا ضرر کردن چون بی خیال میشم 

2706