2737
2734
عنوان

نکات طلایی جا کردن خودتان در دل خانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 2934 بازدید | 208 پست

وا میخوام صد سال سیاه تو دلشون جا نداشته باشم

به چه دردم میخوره😑😐

چقدر درگیر خانواده شوهر هستین

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا کنه ادم گیر خانواده خوب بیفته که از لحاظ روانی سالم باشن وگرنه 12 نکته که هیچی قانون طبیعت رو هم ...

واسه خانواده شوهر فقط باید بر اساس قانون جنگل برخورد کنی😐😐

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
2731
این چی میگیه این داره بد میگه یا من بد متوجه شدم . ســعی کنید برای تصمیم‌گیری‌های  بزرگ خانه، ...

بد میگه 😂 من که اصلا میذارم بفهمه تصمیمات بزرگمون رو چه برسه نظرشو بخوام

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد ، خواهان کسی باش که خواهان تو باشد .
2738
خدا کنه ادم گیر خانواده خوب بیفته که از لحاظ روانی سالم باشن وگرنه 12 نکته که هیچی قانون طبیعت رو هم ...

من همه ۱۲مورد روبه اضافه سرویس دادنهای بیجام انجام دادم نشد که نشدچون فکر کردن حق مسلمشونه 

هر چه دلت خواست نه آن میشود/آنچه خدا خواست همان میشود

میخام صد سال جا نکنم 

دارن هفته بعد میرن کربلا  سه شنبه میان تهران که از اینجا برن شوهرم دیروز تلفنی حرف زد هیچی نگفتن دیروز خونه برادرشوهرم بودیم فهمیدیم  شوهرم خودش جایی تو دلشون نداره من خودمو چطور بچسبونم  ☺☺

خدایا شکرت 🙃
واسه خانواده شوهر فقط باید بر اساس قانون جنگل برخورد کنی😐😐

احسنت دلاور ...ما مهربونی کردیم فقط سو استفاده کردن الان یه جنگلی داره باهاتون  حرف میزنه😈

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد ، خواهان کسی باش که خواهان تو باشد .
کمک یعنی چی اون موقع؟

مثلا قبول کردم من سالی چند بار بیشتر نمیبینمشون میرم خونشون احترام بزارم بهشون و هر چی گفتن گوش کنم..توی آشپزی و شستن ظرف و کارای خونه هم کمکش می کنم میگم گناه داره مدام غذا میپزه حداقل من کمک کنم 

2706