2410
2553
عنوان

خانمای شاغل یک دقیقه بیاید

265 بازدید | 19 پست

من خیلی دوست دارم شاغل باشم اما از کارای سخت متنفرررم حتی با حقوق بالا 

دلم میخاد ی کار نسبتا راحت و حقوق متوسط داشته باشم 

عجیبه ؟؟ میشه یعنی ؟؟

🖤

والا الان بابت پولی ک میدن کار ازت میخوان و نمیشه گفت راحت!

اما وارد هر کاری بشی اولش سخته بعد دستت میاد و راحت میشه برات..

اگر برای سرگرمی میخوای کار کنی بهتره یک کار فانتزی انتخاب کنی و شاد..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

والا الان بابت پولی ک میدن کار ازت میخوان و نمیشه گفت راحت! اما وارد هر کاری بشی اولش سخته بعد دستت ...

از حساب و کتاب یا کارای حسابی و عدد و ارقامی متنفرم

وگرنه حاظرم تا اخر شبم کار کنم فقط کارم بدون استرس و تنش باشه

چه کار فانتزی ؟؟

🖤
2456
از حساب و کتاب یا کارای حسابی و عدد و ارقامی متنفرم وگرنه حاظرم تا اخر شبم کار کنم فقط کارم بدون اس ...

چه مهارت هایی دارین؟

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
من دلم میخاست یه کار هنری بلد بودم و ازش درآمد کسب میکردم بنظرم برا خانوما خیلی مناسبه 

من عاشق ارایشگری ام ولی میترسم که پشیمون بشم از اینکه نرفتم کار دولتی ؟؟؟

شغلتون چیهگگ

🖤
2714
عاشق ارایشگری ام و استعدادشم دارم رشتم حسابداریه  ولی کارای حساب رو دوس ندارم دلم ی شغل شاد و ...

خوب پس برین دوره های ارایشگری رو به صورت تخصصی بگذرونین مثلا کاربامواد یا کوتاهی یا کاشت یا تاتو  یا هر چی که بیشتر دوست دارین  ومشغول بشین هم درامدش خوبه هم شاده

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
خوب پس برین دوره های ارایشگری رو به صورت تخصصی بگذرونین مثلا کاربامواد یا کوتاهی یا هرچی  ومشغو ...

همه مخالفن 

بنظرتون اگه دنبالشو بگیرم توی شهری مث اصفهان میتونم موفق باشم ؟؟

🖤
عاشق ارایشگری ام و استعدادشم دارم رشتم حسابداریه  ولی کارای حساب رو دوس ندارم دلم ی شغل شاد و ...

ارایشگری عالیه هم درآمدش خوبه هم بنظرم محیط شاد و پر انرژی داره، من معلمم کار دولتی زیاد جالب نیست اونجوری تایمش دسته خودته براساس نیاز خانوادت تنظیم میکنی

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 

برو سراغ علایقت

من همونیم که ناخواسته باردار شده بود🥴 تمام آینده رو فقط برای پسرش برنامه ریزی کرده بود و نمیتونست عضو جدیدو بپذیره😓 افسردگی گرفته بود هیچ جوری با بارداریش کنار نمیومد😖 دنبال دارو و روش های سقط بود😭،الان همون جنین ناخواسته به دنیا اومده 😊یه دختر به زیبایی و سفیدی فرشته ها🥰.اون روی شوهرمو با اومدن دخترمون بعد از ۸ سال زندگی مشترک تازه دیدم 😆جوری قربون صدقه ی دخترمون میره و تو آغوش میگیرتش که باورم نمیشه این مرد همون شوهر  خجالتی و کم عاطفه است که  به زبون اوردن احساساتش خیلی براش سخت بود😮،باشه. هر روز میگم خدایا هزار مرتبه شکرت که این فرشته کوچولورو به ما دادی(مادر بزرگ یکی از شاگردای دوسال پیشم بعد از دوسال بی اطلاعی از هم خواب دیده بود توی تاریکی توی یه خونه چراغ سبز روشن بوده از ادما میپرسیده این خونه کیه بهش میگفتن خونه خانم معلم طاهاست.مادر بزرگ طاها صبح بلند میشه به دخترش زنگ میزنه میگه مامان امروز حتما به معلم پسرت زنگ بزن احوالشو بپرس این خوابو دیدم حتما چیزی هست.تو اوج ناراحتی من و تصمیم جدیم برای سقط این خانم با تعریف کردن خواب مادر ساداتش منو از حماقتی که میخواستم بکنم منصرف کرد.دعای خیرم همیشه بدرقه راه عزیزان مادر بزرگ طاها خواهد بود.🌹💝(اگر به قدر یک جمله تونستید کسی را از خواب غفلت بیدار کنید دریغ نکنید شاید یک جمله شما زندگی بخشید به کسی💝💝💝💝) )الهی لحظه لحظه ی  زندگی تک تکتون  پر از اتفاقای ناخواسته شیرین و پر از ارامش مث شیرینی اتفاق ناخواسته ی ما باشه.        خداوندا به اندازه تمام هستی شکرت .                    
همه مخالفن  بنظرتون اگه دنبالشو بگیرم توی شهری مث اصفهان میتونم موفق باشم ؟؟

چرا مخالفن؟اصفهان شهر بزرگیه که پراز سالن های خوبه اما پرجمعیت هم هست پس هنوز کلی ظرفیت داره اما باید سختی بکشین و خوب کار کنین تا اسمتون بین این همه رقیب شنیده بشه 

البته خود اصفهان و یا شاهین شهر اطرافش دیگه به درد نمیخوره زیاد 

ارایشگری عالیه هم درآمدش خوبه هم بنظرم محیط شاد و پر انرژی داره، من معلمم کار دولتی زیاد جالب نیست ا ...

واقعا معلمی جالب نیس؟؟ مامانم زندگیمو نابود کرد ک چرا معلم نشدی و عاشق ارایشگری ام و نمیزاره برم

🖤
2706