1421
1389
عنوان

خانمای شاغل یک دقیقه بیاید

249 بازدید | 19 پست

من خیلی دوست دارم شاغل باشم اما از کارای سخت متنفرررم حتی با حقوق بالا 

دلم میخاد ی کار نسبتا راحت و حقوق متوسط داشته باشم 

عجیبه ؟؟ میشه یعنی ؟؟

لطفا برای حاجت من یک صلوات بفرستید عشقولیااا  

والا الان بابت پولی ک میدن کار ازت میخوان و نمیشه گفت راحت!

اما وارد هر کاری بشی اولش سخته بعد دستت میاد و راحت میشه برات..

اگر برای سرگرمی میخوای کار کنی بهتره یک کار فانتزی انتخاب کنی و شاد..

والا الان بابت پولی ک میدن کار ازت میخوان و نمیشه گفت راحت! اما وارد هر کاری بشی اولش سخته بعد دستت ...

از حساب و کتاب یا کارای حسابی و عدد و ارقامی متنفرم

وگرنه حاظرم تا اخر شبم کار کنم فقط کارم بدون استرس و تنش باشه

چه کار فانتزی ؟؟

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

1432
من دلم میخاست یه کار هنری بلد بودم و ازش درآمد کسب میکردم بنظرم برا خانوما خیلی مناسبه 

من عاشق ارایشگری ام ولی میترسم که پشیمون بشم از اینکه نرفتم کار دولتی ؟؟؟

شغلتون چیهگگ

چه مهارت هایی دارین؟

عاشق ارایشگری ام و استعدادشم دارم

رشتم حسابداریه 

ولی کارای حساب رو دوس ندارم دلم ی شغل شاد و پرانرژی میخاد

عاشق ارایشگری ام و استعدادشم دارم رشتم حسابداریه  ولی کارای حساب رو دوس ندارم دلم ی شغل شاد و ...

خوب پس برین دوره های ارایشگری رو به صورت تخصصی بگذرونین مثلا کاربامواد یا کوتاهی یا کاشت یا تاتو  یا هر چی که بیشتر دوست دارین  ومشغول بشین هم درامدش خوبه هم شاده

حال متکلم از کلامش پیداست از کوزه همان برون تراود که دروست
در کتاب فروشی یا اسباب بازی فروشی مزون لباس ...

ن این شغلا رو دوست ندارم ی شغل میخام برای همیشه همراهم باشه و جایگاه خوبی هم داشته باشه

1394
خوب پس برین دوره های ارایشگری رو به صورت تخصصی بگذرونین مثلا کاربامواد یا کوتاهی یا هرچی  ومشغو ...

همه مخالفن 

بنظرتون اگه دنبالشو بگیرم توی شهری مث اصفهان میتونم موفق باشم ؟؟

عاشق ارایشگری ام و استعدادشم دارم رشتم حسابداریه  ولی کارای حساب رو دوس ندارم دلم ی شغل شاد و ...

ارایشگری عالیه هم درآمدش خوبه هم بنظرم محیط شاد و پر انرژی داره، من معلمم کار دولتی زیاد جالب نیست اونجوری تایمش دسته خودته براساس نیاز خانوادت تنظیم میکنی

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 

برو سراغ علایقت

من همونیم که ناخواسته باردار شده بود🥴 تمام آینده رو فقط برای پسرش برنامه ریزی کرده بود و نمیتونست عضو جدیدو بپذیره😓 افسردگی گرفته بود هیچ جوری با بارداریش کنار نمیومد😖 دنبال دارو و روش های سقط بود😭،الان همون جنین ناخواسته به دنیا اومده 😊یه دختر به زیبایی و سفیدی فرشته ها🥰.اون روی شوهرمو با اومدن دخترمون بعد از ۸ سال زندگی مشترک تازه دیدم 😆جوری قربون صدقه ی دخترمون میره و تو آغوش میگیرتش که باورم نمیشه این مرد همون شوهر  خجالتی و کم عاطفه است که  به زبون اوردن احساساتش خیلی براش سخت بود😮،باشه. هر روز میگم خدایا هزار مرتبه شکرت که این فرشته کوچولورو به ما دادی(مادر بزرگ یکی از شاگردای دوسال پیشم بعد از دوسال بی اطلاعی از هم خواب دیده بود توی تاریکی توی یه خونه چراغ سبز روشن بوده از ادما میپرسیده این خونه کیه بهش میگفتن خونه خانم معلم طاهاست.مادر بزرگ طاها صبح بلند میشه به دخترش زنگ میزنه میگه مامان امروز حتما به معلم پسرت زنگ بزن احوالشو بپرس این خوابو دیدم حتما چیزی هست.تو اوج ناراحتی من و تصمیم جدیم برای سقط این خانم با تعریف کردن خواب مادر ساداتش منو از حماقتی که میخواستم بکنم منصرف کرد.دعای خیرم همیشه بدرقه راه عزیزان مادر بزرگ طاها خواهد بود.🌹💝(اگر به قدر یک جمله تونستید کسی را از خواب غفلت بیدار کنید دریغ نکنید شاید یک جمله شما زندگی بخشید به کسی💝💝💝💝) )الهی لحظه لحظه ی  زندگی تک تکتون  پر از اتفاقای ناخواسته شیرین و پر از ارامش مث شیرینی اتفاق ناخواسته ی ما باشه.        خداوندا به اندازه تمام هستی شکرت .                    
همه مخالفن  بنظرتون اگه دنبالشو بگیرم توی شهری مث اصفهان میتونم موفق باشم ؟؟

چرا مخالفن؟اصفهان شهر بزرگیه که پراز سالن های خوبه اما پرجمعیت هم هست پس هنوز کلی ظرفیت داره اما باید سختی بکشین و خوب کار کنین تا اسمتون بین این همه رقیب شنیده بشه 

البته خود اصفهان و یا شاهین شهر اطرافش دیگه به درد نمیخوره زیاد 

حال متکلم از کلامش پیداست از کوزه همان برون تراود که دروست
ارایشگری عالیه هم درآمدش خوبه هم بنظرم محیط شاد و پر انرژی داره، من معلمم کار دولتی زیاد جالب نیست ا ...

واقعا معلمی جالب نیس؟؟ مامانم زندگیمو نابود کرد ک چرا معلم نشدی و عاشق ارایشگری ام و نمیزاره برم

1403
از حساب و کتاب یا کارای حسابی و عدد و ارقامی متنفرم وگرنه حاظرم تا اخر شبم کار کنم فقط کارم بدون اس ...

عزیزم الان دکترا هم بیکارن

بعد با این همه فانتزی های که داری احتمالش خیلی کمه

مگر سرمایه داشته باشی‌خودت یه جای رو بزنی وگرنه زیر دست مدیر باشی پدرتو درمیاره

به زودی من مامان میشم به امید خدا  
عزیزم الان دکترا هم بیکارن بعد با این همه فانتزی های که داری احتمالش خیلی کمه مگر سرمایه داشته باش ...

منم دلم نمیخاد زیر دس کسی باشم اصلا با محیطای اداری جور نیسم 

اینکه بخام مرخصی بگیرم و هزار تا امر ونهی 

اصلا دس خودم نیس

چرا مخالفن؟اصفهان شهر بزرگیه که پراز سالن های خوبه اما پرجمعیت هم هست پس هنوز کلی ظرفیت داره اما بای ...

ک ارایشگری جایگاه اجتماعی نداره و دلایل مسخره

مامان من فقط معلمی و بانک رو شغل میدونه 

اشتباه نکن

محیط آرایشگاه برای ما کارمندای که کارامون حسابداری و اینجورچیزاس جذاب نیست و اینکه پرستیژ کاری هم بنظرم باید درنظر بگیری و اینکه میتونی بیشتر در جامعه باشی و فقط به فکر قر و فر نباشی و ابعاد دیگه ای از زندگی بهتر درک میکنی

پیدا کردی ب منم خبر بده

وقتی خدا بهت میگه باشه چیزی رو که میخوای بهت میده / وقتی میگه صبر کن چیز بهتری بهت میده / وقتی میگه نه داره بهترین و برات آماده میکنه /  وقتی نمیدونی چیکار کنی باید بشینی صندلی عقب و فرمون و بدی دست خدا . اینجوری خیلی خوبه میدونی که هواتو داره 
1391