2733
2734

سلام مامانای گل

پسرم 13 روزشه خیلی کم شیر خودمو میخوره بهش کمکی شیر خشک نان 1 میدم ولی همش یبوست داره3 یا4 روز طول میکشه دفع داشته باشه بردم دکتر شیاف گلیسیرین داد ولی تاثیرش فقط همون زمانه. اگه شما هم همین مشکلو داشتین میشه بگین چه شیری برای بچه بهتره؟

نان اکثر بچه هارو یبوست میکنه

اروم اروم عوض کن سوپرامیل ببین بهش میسازه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم منم به پسرم شیرخشک کمکی میدم همین مشکل وداره ولی الان که دوماهش داره میشه بهتر شده خودش دستشویی میکنه

این منم🌹    اینم منم🌵     فقط بستگی داره تو کی باشی...😊
2738

بیومیل پلاس یا بیومیل  یا ببلاک بده

وقتی یه نفر میخاد با حرفاش ناراحتتون کنه خونسرد باشید و آرامشتون رو بهم نریزید اون هدفش بهم ریختن آرامش و اعصاب شماست پس نباید این اجازه رو بهش داد..
من اول بیومیل میدادم گفتم شاید بخاطر اونه نان گرفتم وای فرقی نکرد

همه شیرخشکیا این مشکلو دارن فکر کنم ولی الان 3 روزه دوباره که دفع نداشته به دکتر میگم میگه باید شیر خودتو بخوره که پسرم نمیخوره شیرمم کم شده

اصلا ربطی به شیرخشک نداره همه بچه ها همینطورین چون دستگاه گوارششون داره تکمیل میشه بچه های منم همینطوری بودن یکیش نان میخورد یکی دیگش آپتامیل تا یک هفته اگه دفع نداشت اشکالی نداره شکمشو با روغن ماساژ بده مقعدشو چرب کن 

اصلا ربطی به شیرخشک نداره همه بچه ها همینطورین چون دستگاه گوارششون داره تکمیل میشه بچه های منم همینط ...

شکمشو هرروز با روغن ماساژ میدم مقعدشو هم دیروز ب روعن زیتون چرب کردم ولی بازم فایده نداشته 😞

2706