2733
2734
خخخخخخ .میگما یه موقع که میدونی غرق خوابن بروتامیتونی زنگشونوبزن باپابکوب به در بعدم فرارکن

وااای😆

اگه بدونی خودم چقد قوه تخیلم ورزیده شده از بس به راه های چزوندنشون فک کردم و همشم در حد فکر کردن بوده😒

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بخدا منم فکرم بجاهایی رفته برا این همسایه مون که انگار عضو گروهای تروریستم😂

من میگفتم برم چسب زخم بزنم رو زنگشون و فرار کنم ساعت ۵ صبح🤣

2731
جالبه طلبم داره مردک! بهش میگم ما آبروی شما رو بردیم؟ آسایش نداریم ما والا...بعد مردک بی شعور درو ب ...

یارو اگه شعور میداشت جیغ وداد نمیکرد بنظرت رفتن درخونشون فایده داره فقط بایدتحمل کنی یا جاتونو تغییربدین

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷

من طبقه آخرم همسایه بغلیم اتاق خوابش چسبیده به اتاق خواب دختر من که 1 سالشه

خودشم یه پسر 10-11 ساله داره اونو میبرن میذارم خونه پدربزرگش خودشون نصف شب صدای..... میاد دختر من بیدار میشه یعنی صداشون در اون حد زیاده ها

منم اینجا با دوستان همفکری کردم گفتن با مشت بزن تو دیوارشون پریشب باز صداشون میومد شوهرم چندتا مشت زد تو دیوار دیگه صداشون قطع شد.

مردم نمیگن نصف شب که سکوته صدای خیلی کم هم میپیچه

2738
دقیقا...ما ۶ماه میشه اینجاییم ولی دنبال یه خونه میگردیم دیگه خودم بالا باشم اگه شانس بیارم یجای مناس ...

حالا اینا خدایی مهمون نداشته باشن ساکتن.چون خودشون بچه کوچیک دارن که راه نمیره.اما خب تند تند مهموناشون میان

من طبقه آخرم همسایه بغلیم اتاق خوابش چسبیده به اتاق خواب دختر من که 1 سالشه خودشم یه پسر 10-11 ساله ...

بعضیا عمدی اینکارو میکنن والا😒

وای خواهر،نخواستم از این نوع سروصداها بگم،دقیقا به محض اینکه تشریف آوردن تو این خونه چنان سروصدایی ا ...

ینی از بالا صداشون میومد😫😫😫

ما فقط صدای پاهاشون و شر شر آب حموم از تو لوله ها میاد

ینی از بالا صداشون میومد😫😫😫 ما فقط صدای پاهاشون و شر شر آب حموم از تو لوله ها میاد

آره اتاق خوابهامون روی همِ نگو هوا هم خنک بوده پنجره رو  باز کرده بودن وااای اصلن تصور نمیکنی چجور بود صداشون انگار بغلِ گوشم بود 😖به شدت حال بهم زَن

خدایا به امید تو....
آره اتاق خوابهامون روی همِ نگو هوا هم خنک بوده پنجره رو  باز کرده بودن وااای اصلن تصور نمیکنی چ ...

چجوری روشون میشه...ینی داد و ناله!؟😧😧😧

2706