2703
2553
این جورآدما درمون ندارن

جالبه طلبم داره مردک!

بهش میگم ما آبروی شما رو بردیم؟ آسایش نداریم ما والا...بعد مردک بی شعور درو بست از روم میگه بگو شوهرت بیاد بالا😐😏

منم گفتم بی فرهنگا و اومدم خونه...

دیگه سر و صدا نکردن ولی😈

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
آخه وقتی نمیفهمن نه به پیام محل میده نه هیچی! بخدا پریشب تا ۴ صبح بدخواب شدم و از سردرد داشتم میمرد ...

واای نگو که حدود دو ماهِ آرامش نداریم از دست همسایه بالایی،تا ۵صبح بیدار می مونن روزا میگیرن میخوابن!دیوانه شدیم.تذکر هم بی فایدس  

خدایا به امید تو....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ن ولا اونقدرا حوصله ندارم فقط وقتی متن و خوندم نفهمیدم نباید کجای متن میشه واس همین پرسیدم😏

تو متن اولیم بجای نباید نوشته بودم "تباید"، بعد اینجا اصلاح کردم

2720
دهن به دهنش نزار بی ادبو این جورمواقع فقط شوهرت بره

آخه شوهرم مودب و آرومِ...میدونم که یه طوری میگه که اینا آدم نشدن...تا به حال دوبار رفته در خونشون...آخه من میگم به فرض بیشعورن و نمیفهمن وقتی تذکر میدیم که باید همون مهمونشون بفهمه...اینا یه زن و مرد جوونن مادر و پدراشون از شهرستان میان اینجا...آخه فک کن ساعت ۱.۵ شب فوتبال بازی میکنن😐😑

واای نگو که حدود دو ماهِ آرامش نداریم از دست همسایه بالایی،تا ۵صبح بیدار می مونن روزا میگیرن میخوابن ...

چقد بده...من شوهرم ۵ صبح میره سر کار...ماهم عادت داریم زود بخوابیم.بچه هامم همینطور...بعد خب تا ۱۲ هیچی نمیگیم...فک کن همش صداهای مهیب...

باید فقط جایی بریم کسی بالای سرمون نباشه

2714
بعضیا واقعا درکی از شرایط زندگی تو اپارتمان و مجتمع و کلا همسایگی ندارن ، نمیدونم از کجا اومدن از کد ...

میگم کاش به زنش میگفتم...چون خودِ پسره بی ادب بود.درو به روم بست😐

خق باشماس عزیزم

وااای😅 خودم خودمو ترور کردم میگم شوهرم مودب و آرومه انگار من نیستم😂

آخه وقتی نمیفهمن نه به پیام محل میده نه هیچی! بخدا پریشب تا ۴ صبح بدخواب شدم و از سردرد داشتم میمرد ...

شما یه بارم نصف شب باید بری بهش تذکر بدی

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
شما یه بارم نصف شب باید بری بهش تذکر بدی

نصف شب رفت شوهرم عزیزم...پریشب ...بعد فک کن باز دیروز بعدازظهر اومدم بخوابم دوباره گرومب و گرومب...بازم صبر کردم...بعد دیشب ساعت یاز ده و ربع دیدم دوباره شروع کردن دیدم نمیشه با اینا مدارا کرد

وااای😅 خودم خودمو ترور کردم میگم شوهرم مودب و آرومه انگار من نیستم😂

خخخخخخ .میگما یه موقع که میدونی غرق خوابن بروتامیتونی زنگشونوبزن باپابکوب به در بعدم فرارکن

اتوبوس اسم یه کتابه
2706