2410
2553

من نمیدونم چرا یه عده انقد بی ملاحظه و بی ....

آخه یه نفر تباید پیدا شه تذکر بده که ساعت ۱ نصفه شب تو آپارتمان زمان بدو بدوی و بازی فوتبال بچه ها نیس؟!

به فرض شعور خودشون نمیرسه ما که چند بار تذکر دادیم...باز روز از نو روزی از نو...

دیشب خودم رفتم درِ خونشون و به یارو میگم باز امشبم مهمون دارید؟!! میگه ...شماااا؟! 

حالا تا بحال کلی منو دیده و میشناسه مردک...بعد با پرروی و وقاحت میگه بابا شما که آبروی مارو بردین😐😑

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

به مدیر بگین خب

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
2714
بنظرم وقتی مهمون دارن نرو در خونشون وقتی رفتن برو بگو ملاحظه کنن 

آخه وقتی نمیفهمن نه به پیام محل میده نه هیچی!

بخدا پریشب تا ۴ صبح بدخواب شدم و از سردرد داشتم میمردم...وقتی اون شعور نداره چرا من ملاحظه مهمونشو بکنم؟!

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
آخه وقتی نمیفهمن نه به پیام محل میده نه هیچی! بخدا پریشب تا ۴ صبح بدخواب شدم و از سردرد داشتم میمرد ...

درست میگی عزیزم 

مال ما هم همینجوریه تازه صاحبخونمون میاد نصف شب سر ظهر با دخترش دعوا میکنه یه جیغ ها و فحش های ناموسی ب بهم دگ میدن چهارطبقه اونا چنان جیغ میزنن درارو بهم میکوبن بیشعوری همه جا هست بخدا قسم توی روز صبح و ظهر و عصر شب دعوا میکنن و فحش میدن

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 
2706