1428
1411

وای دقیقاااا، بعضیا خیلی نفهمن. دقیقا ساعت ۱ ۲ بدو بدو دارن ک هیچ. مهموناشون تا ۵ بیدارن و هر و کر میکنن😑 خدا لعنتشون کنه

نرم نرمک  میرسد اینک خزان🍂🍁🍃 🍀💦
واای نگو که حدود دو ماهِ آرامش نداریم از دست همسایه بالایی،تا ۵صبح بیدار می مونن روزا میگیرن میخوابن ...

چقد بده...من شوهرم ۵ صبح میره سر کار...ماهم عادت داریم زود بخوابیم.بچه هامم همینطور...بعد خب تا ۱۲ هیچی نمیگیم...فک کن همش صداهای مهیب...

باید فقط جایی بریم کسی بالای سرمون نباشه

بکُش دل ❤را...شهامت کن،مرا از غصه راحت کن **** شدم انگشت نمای خلق...مرا تو،درسِ عبرت کن...***** بکن حرفِ مرا باور...نیابی از من عاشق تر************ نمی ترسم من از اقرار...گذشت آب از سرم دیگر💔💜

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

بعضیا واقعا درکی از شرایط زندگی تو اپارتمان و مجتمع و کلا همسایگی ندارن ، نمیدونم از کجا اومدن از کد ...

میگم کاش به زنش میگفتم...چون خودِ پسره بی ادب بود.درو به روم بست😐

بکُش دل ❤را...شهامت کن،مرا از غصه راحت کن **** شدم انگشت نمای خلق...مرا تو،درسِ عبرت کن...***** بکن حرفِ مرا باور...نیابی از من عاشق تر************ نمی ترسم من از اقرار...گذشت آب از سرم دیگر💔💜
1401
خق باشماس عزیزم

وااای😅 خودم خودمو ترور کردم میگم شوهرم مودب و آرومه انگار من نیستم😂

شما یه بارم نصف شب باید بری بهش تذکر بدی

نصف شب رفت شوهرم عزیزم...پریشب ...بعد فک کن باز دیروز بعدازظهر اومدم بخوابم دوباره گرومب و گرومب...بازم صبر کردم...بعد دیشب ساعت یاز ده و ربع دیدم دوباره شروع کردن دیدم نمیشه با اینا مدارا کرد

وااای😅 خودم خودمو ترور کردم میگم شوهرم مودب و آرومه انگار من نیستم😂

خخخخخخ .میگما یه موقع که میدونی غرق خوابن بروتامیتونی زنگشونوبزن باپابکوب به در بعدم فرارکن

اتوبوس اسم یه کتابه
1394
چقد بده...من شوهرم ۵ صبح میره سر کار...ماهم عادت داریم زود بخوابیم.بچه هامم همینطور...بعد خب تا ۱۲ ه ...

برا ماهم اصلن یه وضعیِ که برا خودمون هضم نمیشه چنان باصدای بلند حرف میزنن که آدم شک میکنه اون موقع نصفِ شبِ.ساعت۳ شب مبلها رو جابجا میکنن در حد اسباب کشی!

ماشین شارژی بچشون تا صبح درحال چرخشِ...

خدایا به امید تو....
خخخخخخ .میگما یه موقع که میدونی غرق خوابن بروتامیتونی زنگشونوبزن باپابکوب به در بعدم فرارکن

بخدا منم فکرم بجاهایی رفته برا این همسایه مون که انگار عضو گروهای تروریستیم😂

خدایا به امید تو....

وااای😆

اگه بدونی خودم چقد قوه تخیلم ورزیده شده از بس به راه های چزوندنشون فک کردم و همشم در حد فکر کردن بوده😒

بخدا منم فکرم بجاهایی رفته برا این همسایه مون که انگار عضو گروهای تروریستم😂

من میگفتم برم چسب زخم بزنم رو زنگشون و فرار کنم ساعت ۵ صبح🤣

1396
 فکر خوبی 😂 ولی اگه همسایه ماست نهایت با آرامش میاد دوتا فوش میده میره تو😒

😭😭😭

جالبه طلبم داره مردک! بهش میگم ما آبروی شما رو بردیم؟ آسایش نداریم ما والا...بعد مردک بی شعور درو ب ...

یارو اگه شعور میداشت جیغ وداد نمیکرد بنظرت رفتن درخونشون فایده داره فقط بایدتحمل کنی یا جاتونو تغییربدین

1339