1421
1389

من نمیدونم چرا یه عده انقد بی ملاحظه و بی ....

آخه یه نفر تباید پیدا شه تذکر بده که ساعت ۱ نصفه شب تو آپارتمان زمان بدو بدوی و بازی فوتبال بچه ها نیس؟!

به فرض شعور خودشون نمیرسه ما که چند بار تذکر دادیم...باز روز از نو روزی از نو...

دیشب خودم رفتم درِ خونشون و به یارو میگم باز امشبم مهمون دارید؟!! میگه ...شماااا؟! 

حالا تا بحال کلی منو دیده و میشناسه مردک...بعد با پرروی و وقاحت میگه بابا شما که آبروی مارو بردین😐😑

بکُش دل ❤را...شهامت کن،مرا از غصه راحت کن **** شدم انگشت نمای خلق...مرا تو،درسِ عبرت کن...***** بکن حرفِ مرا باور...نیابی از من عاشق تر************ نمی ترسم من از اقرار...گذشت آب از سرم دیگر💔💜

نباید

بکُش دل ❤را...شهامت کن،مرا از غصه راحت کن **** شدم انگشت نمای خلق...مرا تو،درسِ عبرت کن...***** بکن حرفِ مرا باور...نیابی از من عاشق تر************ نمی ترسم من از اقرار...گذشت آب از سرم دیگر💔💜

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1436
حالا دقیقا این نباید کجای جمله بود؟

اصلاح کردم 

بنظرم وقتی مهمون دارن نرو در خونشون وقتی رفتن برو بگو ملاحظه کنن 

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیس 😒خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 
1432
بنظرم وقتی مهمون دارن نرو در خونشون وقتی رفتن برو بگو ملاحظه کنن 

آخه وقتی نمیفهمن نه به پیام محل میده نه هیچی!

بخدا پریشب تا ۴ صبح بدخواب شدم و از سردرد داشتم میمردم...وقتی اون شعور نداره چرا من ملاحظه مهمونشو بکنم؟!

حالا دقیقا این نباید کجای متن بود؟

کلن اومدی غلط املایی بگیری بری😏

آخه وقتی نمیفهمن نه به پیام محل میده نه هیچی! بخدا پریشب تا ۴ صبح بدخواب شدم و از سردرد داشتم میمرد ...

درست میگی عزیزم 

مال ما هم همینجوریه تازه صاحبخونمون میاد نصف شب سر ظهر با دخترش دعوا میکنه یه جیغ ها و فحش های ناموسی ب بهم دگ میدن چهارطبقه اونا چنان جیغ میزنن درارو بهم میکوبن بیشعوری همه جا هست بخدا قسم توی روز صبح و ظهر و عصر شب دعوا میکنن و فحش میدن

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیس 😒خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 
کلن اومدی غلط املایی بگیری بری😏

ن ولا اونقدرا حوصله ندارم فقط وقتی متن و خوندم نفهمیدم نباید کجای متن میشه واس همین پرسیدم😏

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه زیباست انتظار آمدنت پسرم💋
1387
این جورآدما درمون ندارن

جالبه طلبم داره مردک!

بهش میگم ما آبروی شما رو بردیم؟ آسایش نداریم ما والا...بعد مردک بی شعور درو بست از روم میگه بگو شوهرت بیاد بالا😐😏

منم گفتم بی فرهنگا و اومدم خونه...

دیگه سر و صدا نکردن ولی😈

آخه وقتی نمیفهمن نه به پیام محل میده نه هیچی! بخدا پریشب تا ۴ صبح بدخواب شدم و از سردرد داشتم میمرد ...

واای نگو که حدود دو ماهِ آرامش نداریم از دست همسایه بالایی،تا ۵صبح بیدار می مونن روزا میگیرن میخوابن!دیوانه شدیم.تذکر هم بی فایدس  

خدایا به امید تو....
ن ولا اونقدرا حوصله ندارم فقط وقتی متن و خوندم نفهمیدم نباید کجای متن میشه واس همین پرسیدم😏

تو متن اولیم بجای نباید نوشته بودم "تباید"، بعد اینجا اصلاح کردم

دهن به دهنش نزار بی ادبو این جورمواقع فقط شوهرت بره

آخه شوهرم مودب و آرومِ...میدونم که یه طوری میگه که اینا آدم نشدن...تا به حال دوبار رفته در خونشون...آخه من میگم به فرض بیشعورن و نمیفهمن وقتی تذکر میدیم که باید همون مهمونشون بفهمه...اینا یه زن و مرد جوونن مادر و پدراشون از شهرستان میان اینجا...آخه فک کن ساعت ۱.۵ شب فوتبال بازی میکنن😐😑

1331